Haber arşivi

 • PACCAR, CES 2019'da İnovatif Elektrikli ve Hidrojen Yakıt Pilli Kamyonlarını Sergiliyor.

  PACCAR, 7 Ocak haftası boyunca Las Vegas/Nevada’da düzenlenen CES 2019 gösterisine katılıyor. CES, teknolojik inovasyonların en yenileri için dünyanın en büyük gösterilerinde biri. PACCAR, üç sıfır emisyonlu araçlarını sergiliyor: bir adet pilli Peterbilt Model 579EV; bir adet pilli Peterbilt Model 220EV; ve Toyota ile ortaklaşa geliştirilen bir hidrojen yakıt hücreli elektrikli Kenworth T680. Bu kamyonlar, karayolu taşımacılığı, liman operasyonları ve şehir içi dağıtım gibi çeşitli işler için tasarlanmıştır.

 • Hegelmann Nakliye Grubu’na 540 DAF XF

  DAF Trucks’a yine büyük filo siparişleri

  Tanınmış uluslararası nakliye şirketi Hegelmann Nakliye Grubu, 540 DAF XF ile filosunu genişletiyor. 480 Super Space Cab traktör üniteleri, programlı bir teslimatla 2019 ve 2020 yılları arasında güney Almanya şirketine teslim edilecek. Girteka Lojistik’in 1,500 adet filo siparişi en büyük verilen en büyük sipariş iken ikinci sırada 400 adet sipariş ile atık toplama firması Renewi yer almaktadır. Bu sipariş ise alınan üçüncü büyük sipariş olmuştur.

 • Jumbo ilk DAF CF Electric'i teslim aldı

  Büyük çaplı saha testleri başlıyor

  DAF Trucks tamamen elektrikli ilk kamyonunu Hollandalı süpermarket zinciri Jumbo'ya bugün teslim etti. Jumbo, DAF ve VDL'nin ortak girişimleriyle geliştirilen CF Electric’i Hollanda'nın güneyinde yer alan süpermarketlerine ürün tedarik etmek için kullanacak. Jumbo CEO'su Frits van Eerd'e DAF CF Electric'in anahtarlarını, DAF Trucks Başkanı Harry Wolters ile birlikte VDL Groep Başkanı ve CEO'su Willem van der Leegt’e takdim etti.

 • ‘Yılın Filo Kamyonu’ yine DAF LF oldu

  DAF Trucks, 2018 Ticari Filo Ödülleri'nde pazar lideri DAF LF dağıtım serisi ile İngiltere’de, geçen yıl da almış olduğu, “Yılın Kamyonu” unvanını aldı. Bu yılki ödül ile DAF, Avrupa pazarında en iyi ödülünü beşinci defa aldı.

 • DAF, ticari alanda hala kullanılmakta olan en eski DAF kamyonunu buldu

  50 Seneyi Devirip Gücünden Hiç Ödün Vermeyen Bir A1600

  "Kamyonumuz 50 yaşında olabilir ancak daha uzun yıllar boyunca çalışmaya devam edecek. Uluslararası bir araştırmanın sonucunda DAF, ticari alanda hala kullanılmakta olan en eski DAF kamyonunu buldu. Ve bu kamyon, neredeyse her gün kullanılıyor. Söz konusu kamyon Frits ve Nicky Hoefnagels'e ait, Hollanda'nın her yerine nostaljik lunapark atraksiyonları taşımak için kullanılan ve son derecede iyi durumda olan bir A1600. "Tabii, bu kamyonu da diğer kamyonları kullandığımız gibi kullanıyoruz. Bir DAF kamyonu başka ne için kullanılır ki?"

 • SEMİH LOJİSTİK FİLOSUNA DAF GÜCÜ

  Semih Lojistik 10 adet DAF XF 480 SUPER SPACE CAB LD araçlarını BURSA AĞIR VASITA’da düzenlenen törenle teslim aldı. Tören Semih Lojistik Yönetim Kurulu başkanı Sn.Güngör BULUTt ve Daf Trucks Türkiye Bölge Müdürü Atakan ÖZER , Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Tayfun KARAHASAN , Satış Müdürü Şener MUTLU , Satış Uzmanı Fahri BAYRAM ‘ın katılımı ile gerçekleşti.

 • DAF Trucks prestijli Computable Award 2018 Ödülü

  DAF Trucks’ın 3D DAF Kamyon Konfigüratörü prestijli Computable Award 2018 ödülünü kazandı. Bu son teknoloji ürünü web aracı, DAF müşterilerinin ideal araçlarını sanal ortamda tasarlamalarını sağlıyor. Hollanda'daki en önemli IT ödüllerinden biri olan Computable Award, IT uzmanları jürisinin yanı sıra Computable dergisinin okuyucuları tarafından da oylanarak veriliyor. DAF’ın ödülü “Yılın Dijital İnovasyonu” kategorisinde yer alıyor.

 • DAF Yeni Ürün Koleksiyonunu Tanıttı

  Erkekler, kadınlar, çocuklar, spor tutkunları, çalışanlar, ve günlük kullanım için. DAF Trucks geniş hayran kitlesi için DAF'ın 90. yıl dönümünü kutlayan bir serinin de yer aldığı yepyeni ürün koleksiyonunu tanıttı. Yeni koleksiyon, www.dafshop.com adresindeki DAF çevrimiçi mağazasında yerini aldı.

 • DAF XF Kuzey İrlanda'da ‘Yılın Kamyonu’ ödülünü aldı.

  DAF XF, Kuzey İrlanda'nın önde gelen ulaşım endüstrisi etkinliğinde – İhracat & Nakliye Taşımacılığı & Lojistik Ödülleri 2018'de 'Yılın Kamyonu' olarak gösterildi.

 • Benzersiz 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı Prestijli Computable Awards 2018 İçin Aday Gösterildi.

  DAF Trucks NV, müşterilerin ideal kamyonlarını çevrimiçi olarak tasarlamalarına olanak veren 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı için prestijli Computable Awards 2018'e aday gösterildi.Pazar lideri kamyon üreticisi, "Yılın Dijital İnovasyonu" kategorisinde aday gösterildi.