DAF Genuine Accessories

İşlevsel ve eğlenceli

DAF Trucks, yatırımınızın karşılığını verir ve işletmenizin yakıt tüketimini azaltmak, yüksek kalite ve düşük bakım maliyetleri elde etmenizi sağlamak için harika bir servis sunar. Ancak bu kadarla kalmaz! DAF aksesuar grubuyla kamyonunuzu ihtiyaçlarınıza uygun hale getirerek aracınızın hem performansını hem de görünüşünü iyileştirebilirsiniz.

DAF aksesuar grubu, işletmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunar:

  • Yakıt maliyetlerini düşürmek ve yatırımınızdan elde ettiğiniz kazancı artırmak için maliyeti azaltan özellikler
  • Sürücülerin ve DAF kamyonlarının yanı sıra kara yolunun diğer kullanıcılarını ve çevreyi korumak için güvenli sürüş
  • Sürücü konforunu daha da yükseltmek için kolay sürüş
  • Kamyonlarınızın görünüşünü iyileştirmek ve direksiyon başındaki sürücülerinizi gururlandırmak için harika izlenim!
  • Ürünler: kaliteli malzemelerden yapılan ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilen benzersiz tasarımlar

DAF aksesuar grubu: taşımacılık sektöründe büyük fark yaratabilen tüm ekstralar. Özel bir ürün grubu, sürücülerin ve kamyonların "işlevini" daha da iyileştirmeye yardımcı olur, 

DAF XF Euro 6 şişe tutucusu

günlük çalışmanıza biraz "eğlence" katmayı sağlar. Yolda daha fazla güvenlik ve konfor sağlarken işletme maliyetlerini azaltır ve şirketinizin imajını iyileştirir. Üstelik DAF deneyiminin tadını çıkarmak isteyen herkes için özel bir DAF grubu vardır. Yolda ve arazide.

Kapsamlı DAF aksesuarları grubu her bir DAF kamyonu için geliştirilmiştir. DAF XF, CF ve LF. Spoylerler, koltuk kılıfları, güneşlikler ve alüminyum tekerleklerden soğutucuya veya TV/videoya kadar. Her aksesuar, dayanıklılık ve kamyonlarınıza mükemmel uyum sağlamak üzere kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kullanımlarını ve onlara sahip olmayı keyif haline getiren sağlam, çekici bir tasarımla birlikte çeşitli özellikler sayesinde sürüş deneyimini geliştirir


İlgili Bilgiler

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz