DAF Connect


Pazar lideri filo yönetimi sistemimizle kârlılığınızı en üst düzeye çıkarın

  • Kişiselleştirilebilen, kullanıcı dostu ve çevrimiçi gösterge paneli araç konumu, yakıt tüketimi, gidilen kilometre, filonun kullanımı ve rölanti süresi hakkında net bilgiler sunar.
  • Live Fleet View özelliği, kamyonların konumu hakkında hassas bilgiler sunar ve mesafeler, güzergahlar ve sürüş süresi dahil olmak üzere en uygun filo planlama imkanını sağlar.
  • Hız, güzergah, konum ve yakıt tüketimi gibi parametrelerde değişiklikler olduğunda kendi belirlediğiniz uyarıları alarak hemen harekete geçebilirsiniz.

Derinlemesine bilgi sahibi olarak Kârlılığınızı artırın


Filonuzun performansı hakkında sürekli güncel bilgilere sahip olmak istemez misiniz?

Çalışanlarınızdan ve araçlarınızdan en yüksek verimi almanıza olanak sağlayan yeni filo yönetimi sistemimiz olan DAF Connect ile bu mümkün.

DAF connect infographic

Optimum performans için gerçek zamanlı bilgiler

DAF Connect ile sürücüleriniz, kamyonlarınız ve lojistik süreçleriniz hakkındaki güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Yılın 365 günü, günde 24 saat ulaşabileceğiniz bu bilgiler araçlarınızın kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerinizi azaltmanıza ve lojistik verimliliğinizi optimize etmenize yardımcı olur. Yeni esnek filo yönetimi sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin. Taşıdığınız yük ne olursa olsun Avrupa'nın her köşesinde DAF Connect size kârlılığınızı artırmanın yollarını gösterecektir.

İzleyin

DAF Connect sürücünüzün performansı, aracınızın durumu ve performansı hakkında gerçek zamanlı bilgilere dünyanın her yerinden, her zaman ulaşma olanağı sağlar. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar.

Harekete geçin

DAF Connect araçlarınızın bulunduğu yeri harita üzerinde göstererek performanslar ve rotalar hakkında kapsamlı bilgi edinmenizi sağlar. Bir bakışta çıkış ve varış zamanlarını görerek araçlarınızın kullanımını ve dolayısıyla üretkenliğinizi optimize edebilirsiniz.

Geleceği görün

DAF Connect tarafından sağlanan bilgilere dayanarak bakım işlemlerini filonuza ve iş modelinize göre hassas şekilde uyarlayabilirsiniz. DAF bayiniz, bakım ve onarımları size en uygun zamanda gerçekleştirerek proaktif destek sunar.

Size en yakın DAF bayisiyle iletişime geçin