DAF ve tanımlama bilgileri

Bir tanımlama bilgisi web sitesindeki sayfalarla birlikte gönderilen ve tarayıcınız tarafından bilgisayarınızın sabit sürücüsüne kaydedilen küçük bir metin dosyasıdır. Ayarlarınızı ve tercihlerinizi hatırlamak için tanımlama bilgilerini kullanırız. Tarayıcınız aracılığıyla tanımlama bilgilerini kapatabilirsiniz.

ABD merkezli bir şirket olan Google da "Analytics" hizmetinin parçası olarak web sitemiz aracılığıyla tanımlama bilgileri yerleştirir.

Lütfen unutmayın:
T
anımlama bilgileri bilgisayarınızdaki özel bilgileri okumak veya parolaları engellemek için kullanılamaz. Virüsler veya truva atları gibi bilgisayarınıza bulaşamaz. Tanımlama bilgileri tamamen güvenlidir ve 1990'lardan bu yana neredeyse dünyadaki TÜM web sitelerinde herhangi bir sorun olmadan kullanılmıştır.

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz

Bu web sitesi tanımlama bilgileri kullanır

DAF bu web sitesinin işlevselliği artırmak ve size en iyi hizmeti sunmak için tanımlama bilgileri kullanır. Ayrıca web sitemize ziyaretinizi anonim olarak analiz etmek için Google Analytics'i kullanıyoruz. DAF'ın tanımlama bilgileri kesinlikle güvenlidir ancak dilerseniz tarayıcınızdaki tanımlama bilgisi ayarlarını değiştirebilirsiniz.