LF interior with driver

Sürücü konforunda örnek alınan kamyon

En iyi sürücü, konforlu sürücüdür. Bu nedenle, iç tasarım Yeni LF'in en önemli parçalarından biri. Sürücü kabine girdiği anda, yüksek konfor standardı, kullanıcı dostu özellikler ve güvenlikle buluşuyor.

LF interior

Mükemmel çalışma ortamı

Kapsamlı bir donanıma sahip, maksimum kullanım kolaylığı sunan çekici kumanda tablosundaki tüm kumandalar işlevlerine göre akılcı bir şekilde düzenlenerek kolaylıkla ulaşılabilecek konumlara yerleştirildi. Isıtma ve havalandırma sisteminin ekstra geniş kapasitesi sayesinde kabin hızla ideal sıcaklığa getirilebiliyor ve gün içinde birçok kez kabine girip çıkan sürücüler için mükemmel bir konfor sunuyor.
New-LF-DIP

Daha da iyi sürücü bilgileri

Şık ve anlaşılır gösterge panelinde daha da anlaşılır olması için yeni yazı tipleri ve yeni bir stil kullanıldı. Sürücü Bilgi Paneli daha fazla bilgi sunarak sürücü konforunu ve verimliliğini artırıyor. Sürücü performansını daha da artırmak için gösterge panelindeki ayarlar daha mantıksal bir şekilde gruplandırıldı ve ekonomik bir sürüş için Sürücü Performansı Yardımcısı (DPA) daha da fazla ipucu sunuyor.
New-LF-storage-space

Harika saklama alanı

Yeni LF, kapsamlı saklama alanı seçenekleri sunuyor: motor tünelinde geniş ve kilitlenebilir saklama bölmesi, kapı panellerinde yan cepler ve ön camın üstünde iki büyük bölme. Uzatılmış Day Cab ve Sleeper Cab modelleri koltukların arkasında standart olarak biri 23 litre, diğer ikisi 39 litre olmak üzere üç adet ek kilitlenebilir saklama bölmesiyle sunuluyor.
new-daf-LF-steering-wheel

Ergonomik tasarım

Ayarlanabilir, çok işlevli direksiyon simidi, mükemmel sürüş pozisyonuna katkıda bulunuyor. Hız sabitleyici, motor freni, radyo ve eller serbest kullanılan TruckPhone için entegre düğmeler mevcuttur ve klima kumandası ile isteğe bağlı Kamyon Navigasyon Radyo sistemi için çift DIN yuvası da kolaylıkla erişilebilecek konumda yer almaktadır.
New-LF-seats

Yüksek oranda ayarlanabilir koltuk

Yeni LF, boyunda maksimum 210 mm'lik, yükseklikte 120 mm'lik çeşitli ayarlamalarla son derece konforlu bir sürücü koltuğuna kavuştu. Bu sayede her boydaki sürücü için mükemmel sürüş pozisyonu elde edilirken isteğe bağlı ısıtma özellikli hava yaylı sürücü koltuğu da seçenek olarak sunuluyor.