LF City

LF 7,5 t City


Şehir içi hafif dağıtım için ideal kamyon

Sık sık durmaya neden olan trafikte yoğun şehir içi dağıtım, operatörler ve kamyonları için özel ihtiyaçların oluşmasına neden olur. DAF bu ihtiyaçları karşılamak için LF City’yi geliştirdi. Şehir içi kullanım için optimize edilmiş yeni, verimli ve hızlı yanıt veren 3,8 litrelik PACCAR PX-4 motoru, rakipsiz manevra kabiliyeti ve düşük boş ağırlığı DAF LF’i sınıfında benzersiz kılar. Kamyon özellikleriyle kamyonet çevikliğini bir arada sunar.

PACCAR PX-4 engines

Optimum motor silindir hacmi

Yeni LF'e eklenen en büyük yeniliklerden bir tanesi, Yeni LF'in 7,5 tonluk modelinde bulunan yeni 3,8 litrelik PACCAR PX-4 motorudur. DAF, bu yeni motoru şehir içi dağıtımda hafif uygulamalar için özellikle LF City modelinde kullanıma sunmaktadır; 4,0 litrenin çok az altındaki bir hacme sahip motor bu uygulamalar için idealdir.

LF 7,5 t City'nin avantajları

Çevik

53°'lik maksimum tekerlek kayma açısı sayesinde LF, sınıfının en dar dönüş çapına sahiptir. Bunun kolay yönlendirme sayesinde elde edildiğini söylemeye gerek bile yok. Buna ek olarak LF, kompakt kabin boyutlarıyla iç kabin alanı arasında harika bir değişim sağlar.

Kolay bağlanabilir

Elektrikli ve elektronik sistem, bu üst yapının ilgili sistemine kolayca bağlanabilir ve DAF gösterge panelindeki kullanıcı dostu mesajlarla araç uygulamalarının düzgün çalıştırılmasını sağlayabilir.

Yük kapasitesi

Sınıfındaki en düşük şasi ağırlığı ve içerisinden seçim yapılabilir 5,00 metreye kadar dokuz farklı dingil mesafesi sayesinde etkileyici maksimum yük kapasitesini sunar. Bu sayede her uygulamaya uygun esnek bir zemin hazırlanır.

Güvenli

LF; Önden Çarpışma Uyarısı ve Gelişmiş Elektronik Fren Sistemi dahil Uyarlanabilir Hız Sabitleyici, geniş görüşlü cam ve şehir içi kullanımda güvenli manevra kabiliyeti sağlayan geri vites uyarı sistemi gibi birçok güvenlik özelliğiyle belirlenebilir. Acil durumlarda güvenliği artırmak amacıyla hava yastığı ve yangın söndürücü de mevcuttur.

LF City LHD
LF City

Temsilci

Geniş radyatör ızgarasına sahip şık tasarımlı ön panelde merkezi olarak konumlandırılmış DAF logosu ve reklamınız için bolca alan vardır. Sürücü merkezinde tasarlanan kumanda tablosuyla modern ve geniş iç kısım. Kumandalar kolay erişilir yerdedir ve işleve göre gruplandırılmıştır. Kullanışlılığa odaklanarak ideal bir çalışma alanı sunar.
LF City

Görüş

Büyük ayna ve camlar mükemmel görüş sağlarken yolcu kapısında bulunan isteğe bağlı geniş görüşlü pencere, sürücünün kabinin yanındaki bisikletçileri ve yayaları görmesini kolaylaştırarak güvenliği artırır.
New-LF-DIP

Akıllı

Merkezi ekran, sürücü kartının varsayılan dilinde bilgi verir ve en ekonomik sürüş stili konusunda sürücüye yardımcı olan DAF Sürücü Performans Yardımcısı uygulamasını içerir.
LF City

Kolay erişim

Kullanışlı basamaklar ve alçak kabin zemini, geniş açılan (90°) kapılar ve kapı kollarının temiz tutulmasını sağlayan köşe dağıtıcıları sayesinde araca kolay erişim sağlanır.
LF City

Sağlam

Lexan farlar ve isteğe bağlı LED arka lambalar, tamamen galvanize çelik tamponlar ve kaymaz alüminyum basamaklar kapı açıldığında yanarak kaza olasılığını azaltır ve güvenliği artırır.

Teknik özellikleri görüntüle

DAF LF City hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Size en yakın DAF bayisiyle iletişime geçin