DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF-Connect-Bas-Keybek-van-Gering Meubeltransport-03
DAF-Connect-Bas-Keybek-van-Gering-Meubeltransport

Gering Meubeltransport Landgraaf

DAF Connect hakkında:

"Tek bir ekranda sayısız anlaşılır bilgi"

 

Merkezi Hollanda'nın Landgraaf şehrinde bulunan bir mobilya taşımacılık şirketi olan Gering Meubeltransport, 46 adet DAF CF çekicisinin tamamını DAF Connect ile donatıyor. Aile şirketinin filo yöneticisi olan Bas Keybek şunları söylüyor, "Sistemle donatılan ilk araçlar halihazırda yollarda. Bu iş modelimiz açısından bize çok daha fazla güvence verecek."

Gering, DAF Connect'ten güvenceden daha fazlasını istiyor. Bas konuyu şu sözlerle açıklıyor: "Nihai hedefimiz çalışma süremizi ve toplam satın alma maliyetini daha da iyileştirmek. Bu bizim açımızdan biraz zahmetli çünkü
araçlarımız zaten çok verimli çalışıyor ve çalışmama sürelerimiz de oldukça az. Bunun sebebi asla ağır yük taşımamamız ve DAF bayimiz olan Loven'de düzenli profesyonel bakım yaptırmamız. Ayrıca her hafta lastiklerimizi belirli katı kriterlere göre kontrol ediyoruz. Yolculuklarımızı sadece tam zamanında ilkesine göre gerçekleştirmiyoruz, müşterilerimizin tüm üretim zincirinde önemli bir rol oynuyoruz. Müşterilerimizin neredeyse tüm envanteri bizim römorklarımızda taşınıyor. Herhangi bir aksamayı telafi edemeycek olmamızın ve çalışmama süresini sıfıra indirmeyi amaçlamamızın nedeni de bu. DAF Connect'in bize bu noktada yardımcı olmasını umuyoruz." 

Gering-bas-keyweg

DAF Connect halen geliştirme aşamasında olmasına rağmen Gerings'e filoları hakkında çok daha fazla bilgi sağlıyor. "Artık yakıt tüketimi ve sürücü davranışları hakkında daha net rakamlar elde edebiliyoruz. Ama bizim için en önemlisi bayinin yakında aracımızın teknik durumunu gerçek zamanlı takip edebilecek olması. Bu, daha huzurlu hissetmemizi sağlamalarına yardımcı olacak ve her kamyonun durumu hakkında çok daha doğru tahminler yapabilecekler. Bunun bize çok daha esnek bir bakım sistemi kazandıracağını düşünüyorum. Böylece kamyonlarımızı daha az sıklıkla ve daha kısa sürelerle bakıma alarak çalışma süremizi artıracağız."

Keybek'e göre bir diğer avantaj da bir arıza durumunda ITS'nin araç hakkında sürücüye kıyasla çok daha derinlemesine bilgi sağlayabilecek olması. "Sorunun tam olarak ne olduğu hakkında daha hızlı bilgi sahibi olacağız ve doğru hizmeti hızla alacağız. Tüm bunlar DAF Connect'i kullanmaya başlama konusunda bizi ikna etmeye yeterli oldu. Çalışmama sürelerinin çok daha az olacağını ve kamyonun çok daha çabuk yola döneceğini biliyoruz."

Bas Keybek, çok daha fazla bilgiye ulaşılabileceği için olasılıkların da çok daha fazla olacağını düşünüyor. Bunu şu sözlerle açıklıyor, "Alışmamız gerekecek bir çok şey var." Bu, özellikle her bir sürücünün sürüş performansı açısından doğru bir ifade. "Bir aile şirketi olarak sürücülerimizle yakın bağlara sahibiz. Birçoğu 25 yıldan uzun süredir bizimle olduğu için ortak noktada buluşmamız gerekiyor."

 

Gering Meubeltransport Landgraaf'ın DAF Connect hakkında söyledikleri:

"Artık yakıt tüketimi ve sürücü davranışları hakkında daha net rakamlar elde edebiliyoruz."

 

 
Diğer DAF Connect müşterileri
 
DAF Connect visual

Bağlantılı Hizmetler

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar. Yılın 365 günü, 24 saat ulaşabileceğiniz bu platform araç kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerini azaltmanıza ve lojistik verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi