DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
Vonk en co

 

"DAF Connect ile çok daha fazla seçenek" 

Hollandalı şirket Vonk & Co, DAF Connect'in ilk müşterilerinden biri. Filo yöneticisi John van Hattem bunu şu sözlerle açıklıyor: "Bizim için bu, şirketimizin verimliliğini artırmada hayati önem taşıyan bir araç. Son derece kullanıcı dostu ve sürekli yeni seçenekler ekleniyor." 

Vonk & Co, merkezi Hollanda'nın Tiel şehrinde bulunan uluslararası bir taşımacılık şirketidir. Şirketin uzmanlık alanı ev aletleri taşımacılığı. Mallar ilk olarak Almanya, Avusturya ve İtalya'dan şirketin merkez deposuna naklediliyor ve buradan bayilere ve tüketicilere dağıtılıyor. Van Hattem şöyle açıklıyor: "XF ve LF kamyonlarımız DAF Connect'le donatıldı."

"Ne kadar çok kilometre yaparsak o kadar çok veri topluyoruz. Bu da karşılaştırma ve analiz yapmamızı kolaylaştırıyor. Bir kamyon neden diğerinden daha fazla yakıt tüketiyor? Bunun nedeni farklı güzergahlar veya sürücüler mi yoksa farklı rölanti süreleri mi? DAF Connect bize bu soruların yanıtlarını veriyor ve biz de bu sayede maliyetleri azaltabiliyoruz."

 

Diğer DAF Connect müşterileri
 
DAF Connect visual

Bağlantılı Hizmetler

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar. Yılın 365 günü, 24 saat ulaşabileceğiniz bu platform araç kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerini azaltmanıza ve lojistik verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi