Vonk en co

 

Gittikçe artan olasılıklar

Hollandalı şirket Vonk & Co, DAF Connect’i kullanan ilk müşterilerden biri. Filo yöneticisi John van Hattem: “Bizim için, şirketimizin verimliliğini daha da artırma yolunda DAF Connect çok önemli bir araç. Kullanımı çok kolay ve her seferinde yeni özellikler ekleniyor.”

Vonk & Co, Tiel Hollanda merkezli uluslararası bir nakliye şirketi. Şirket Almanya, Avusturya ve İtalya›dan merkezi depoya taşınan ve daha sonra perakendecilere ve tüketicilere dağıtılan beyaz eşya işinde uzmanlaşmıştır.

3Van Hattem: “Yeni XF ve LF araçlarımız DAF Connect ile donatılmıştır. Araçlar ne kadar uzun yol alırsa, biz de o kadar fazla veri elde ediyoruz. Böylelikle bu verilerle daha iyi karşılaştırma ve analizler yapabiliriz. Bir kamyonun yakıt tüketimi neden diğerlerinden daha fazla?

Güzergaha mı yoksa sürücünün sürüş tarzına mı bağlı, yoksa araçlardan biri diğerlerinden daha fazla mı rölantide çalışıyor? DAF Connect ile bu gibi sorulara yanıt bulabilir, masraflardan önemli ölçüde tasarruf edebiliriz.”

 

"DAF Connect verimimizi artırmada olmazsa olmaz.”

 

Diğer DAF Connect müşterileri
 
DAF Connect visual

Bağlantılı Hizmetler

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar. Yılın 365 günü, 24 saat ulaşabileceğiniz bu platform araç kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerini azaltmanıza ve lojistik verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi