Van-de-brug-header-truck
Van-de-brug-header-owner

Van de Brug Int. Tanktransport BV

Yakıt tasarrufu alanında büyük bir adım attık. Birinci nesil Euro 6 ile şimdiki nesil arasında %7 - 8 yakıt tasarrufu görüyoruz. Bu ölçüm gerçek rakamlara dayanıyor.

 

Yeni CF ve Yeni XF standartları yeniden belirliyor

Tanker uzmanı Van de Brug Int. Tanktransport BV'nin sahip olduğu kamyonlar 55 yıldan bu yana Avrupa'da bitkisel yağ, hayvan yağları ve iç yağları taşıyor. Mavi-beyaz filodaki araçların çoğu DAF kamyonları. "Bu stratejik bir karar" diyor iş ortağı Evert van de Brug. "Araçların ve servisin kalitesi olağanüstü. Ayrıca, DAF yeni nesil CF ve XF ile standartları gerçekten yeniden belirliyor."

 

 

Evert van de Brug - iş ortağı

DAF, Yeni CF ve Yeni XF kamyonlarını piyasaya sürdüğünde %7 oranında yakıt tasarrufu sağlanabileceğini belirtti. Doğal olarak Van de Brug, DAF'ın bu vaadini yerine getirip getiremeyeceği konusunda merak içindeydi.

 

Van de Brug: "Basitçe yanıtlarsak: Evet, kesinlikle! Dürüst olmak gerekirse epey kuşkuluyduk ama rakamlar yalan söylemez. Çok çaba harcamadan önceki nesle göre yüzde yedi ila sekiz oranında tasarruf elde ettik. Bu çok başarılı bir oran; özellikle de kamyonların yılda 110.000 ila 150.000 kilometre yol gittiği düşünülürse."

 

Şirketin tüm sürücüleri Hollandalı ve hiçbiri kendini "ekonomi aracı" sürüyormuş gibi hissetmiyor. Deneyimli sürücü Peter Kreuk "kendine ait" Yeni CF hakkında heyecanlı şekilde yorum yapıyor: "Vites geçişi sorunsuz, hızlanmayı uzun süre koruyabiliyor ve depoda sıvılar hareket ettiğinde tahrik hattı çekilmiyor; devrini koruyor. Bu yüzden bu kamyonu sürmek tek kelimeyle muhteşem. Bunlara ek olarak koltuklar harika, kabin inanılmaz derecede lüks ve harika bir yatağa sahip. Yataktan kalktığınızda kendinizi iyice dinlenmiş hissediyorsunuz. Kamyonumla gurur duyuyorum!"

 
 
Van-de-brug-evert-van-de-brug
 
 
Van-de-brug-Peter-kreuk
 

Sürücü Peter Kreuk

Peter Kreuk: "Bize sorarsanız Yeni CF ve Yeni XF 2018 Yılının Uluslararası Kamyonu unvanını gerçekten hak ediyor. Bunlar, tüm isteklerimizi karşılayan muhteşem kamyonlar."

Van de Brug Int. Tanktransport BV'nin web sitesini ziyaret edin