PACCAR Electric charging station

Tüm elektrikli araçlar için şarj istasyonları

 

PACCAR Parts, küresel çapta elektrikli araç kullanımını desteklemek için elektrikli araç şarj istasyonlarını sunmaktadır. Bu şarj cihazları, DAF elektrikli kamyonlarla tüm koşullar altında kusursuz bir şekilde çalışmak ve diğer elektrikli ticari araçları da şarj etmek üzere tasarlanmıştır.

  • Taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılayan EV şarj çözümleri
  • DAF LF/CF Electric aracınızla hem şimdi hem gelecekte en iyi uyum
  • CCS2 EU soketi: Diğer elektrikli ticari araçlar için de uygun tam
  • Kapsamlı bakım: 2 yıllık eksiksiz servis
  • En yüksek güvenlik standartları için CE sertifikalı
  • Kablosuz güncellemeler ve yazılım yükseltmeleri
 
 

Tüm elektrikli araçların rahatlıkla hızlı şarj edilmesi için tasarlanan 120 kW ve 180 kW şarj cihazları birden fazla rotada veya birden fazla vardiyada çalışan filolara yöneliktir. 180 kW ünite, çoğu kamyonu dört saatten kısa sürede şarj etmeye yetecek kadar güç sağlar.

120 kW'ın üstünde, çoğu şarj cihazı birden fazla aracı paralel olarak şarj edebilmektedir. EV filo operatörleri için 350 kW şarj cihazı, bir aracı tam güçte şarj edebilen veya iki araç arasında aynı anda güç paylaşımı yapabilen ultra hızlı bir güç kabinidir. 180 kW şarj cihazı, gücü üç dağıtıcı üzerinde bölüştürebilir.

Elektrikli araç şarj istasyonlarının tamamı iki yıl garantilidir. Çoğu şarj cihazında RFID veya PIN doğrulaması bulunur. Hepsinde iki yıllık hücresel servis planı ile hücresel bir bağlantı vardır. Şarj cihazlarında iki yıllık servis seviyesi anlaşması gereklidir.

DAF-CF-Electric-COLLAGE

Müşteriler, 1000 V DC'ye kadar çeşitli DC hızlı şarj cihazları arasından seçim yaparak şarj cihazlarını dünya genelindeki DAF bayilerinden ve TRP mağaza konumlarından satın alabilirler. PACCAR Parts, 20 kW'tan 360 kW'a kadar şarj gücü seviyeleriyle en uygun seçenekleri içeren şarj çözümlerine yönelik özelleştirilmiş bir yaklaşım sunar. Maksimum esneklik sağlamak üzere mobil şarj cihazları mevcuttur. 50 kW model, orta ve ağır hizmet tipi filolardaki her bir kamyonun günlük çalışmalarını destekler.