DAF LF

DAF LF

Kusursuz Mükemmellik

 

Sınıfında lider dağıtım kamyonu

DAF LF, hem operatörler hem sürücüler için mükemmel bir dağıtım kamyonudur. Optimize edilmiş güç aktarma organları maksimum yakıt verimliliği sağlar. Ultra konforlu iç alan ve gelişmiş görüş, sürücü için eşsiz bir sürüş deneyimi sunar. Ayrıca yüksek yük kapasitesi ve mükemmel manevra kabiliyeti ile DAF LF dağıtımda yeni standartlar belirlemiştir.

 • Maksimum yakıt verimliliği için yeni güç aktarma organları
 • Kasa yapımcıları için birinci sınıf avantaj
 • Dış tasarımda şık yenilikler
 • Yeni, lüks iç tasarım
 • Birinci sınıf görüş için yolcu kapısında isteğe bağlı alt cam
 • Maksimum taşıma verimliliği için
 • DAF Connect filo yönetim sistemi
 
DAF LF

Üstün taşımacılık verimliliği

LF sektörde lider yük kapasitesi, rakipsiz manevra kabiliyeti, üstün dayanıklılık ve konfor gibi özellikleri konusunda mükemmel itibara sahiptir. Karlılığınızı daha da artırmak için DAF'ın başarılı dağıtım kamyonunu şimdi bir adım daha öteye taşıdık.

 
fuel consumption

6

% daha düşük yakıt tüketimi

services_fleet_rgb_outline

60

dingil mesafesi seçeneği

Service check up

60.000

km servis aralıkları

 
 

Sektörde lider yakıt ekonomisi
 

 • Şehir içinde kullanım için "LF City" modelinde yeni 3,8 litre PACCAR motor
 • Daha düşük motor devirleri için daha hızlı son dişli oranları
 • Allison otomatik şanzıman artık 19 tonluk popüler LF modelinde mevcut

DAF LF geniş bir motor yelpazesi sunar. Bunların arasında güçlü dört silindirli 4,5 litre PACCAR PX-5 ve altı silindirli 6,7 litre PACCAR PX-7 da mevcuttur. Yeni yazılım ile optimize edilmiş ısı ve hava yönetimi sayesinde maksimum tork artırılmıştır ve yeni, daha hızlı arka dingil oranları sayesinde elde edilen düşük motor devirlerinde etkisini göstermektedir. Bu ve motordaki yenilikler bir araya gelerek %6'ya kadar yakıt tasarrufu sağlar.

 

Geniş dingil mesafesi

 
 • 6,90 metreye kadar çok çeşitli dingil mesafeleri
 • 9 metreden fazla kasa uzunluklarına imkan tanır
 • 1.240 litreye kadar benzersiz yakıt deposu hacimleri 

Çok çeşitli dingil mesafelerine, optimize edilmiş PACCAR PX motorlarına ve yüksek verimlilik sağlayan şanzımanlara sahip LF, her zamankinden daha fazla modelle sunulmaktadır ve her türlü kullanım şekli için mükemmel şekilde yapılandırılabilir. 

Maksimum araç kullanılabilirliği

 

Sağlam motor bloğu ile silindir kapağı son derece güçlüdür. Uzun servis ömrü, maksimum güvenilirlik ve düşük ağırlık düşünülerek tasarlanmışlardır. Kullanıma bağlı olarak 60.000 kilometreye kadar servis aralıkları mümkündür. PACCAR PX motorlar aynı zamanda bakım işlemlerini kolaylaştıracak ve düşük işletim maliyetiyle yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


 
 
 

 

DAF LF hakkında ayrıntılı bilgiler


DAF LF exterior
Dış tasarım

DAF LF'in muhteşem dış tasarımı kamyona güçlü ve samimi bir görünüm kazandırırken işiniz için de harika bir tanıtım olanağı sağlar.

DAF LF
Mükemmel çalışma ortamı

Sürücü kabine girdiği anda DAF LF'in sunduğu yüksek konfor standardı, kullanıcı dostu özellikler ve güvenlikle buluşur.

 
DAF LF
Tahrik hattı

DAF LF, işiniz için en iyi kamyona sahip olabilmeniz amacıyla benzersiz bir motor, şanzıman ve arka dingil oranı çeşitleriyle sunulur.

DAF LF
Şasi

Geliştirebileceğiniz mükemmel bir temel. Modern, güçlü ve hafif bir şasiye sahip DAF LF sağlamlık ve esneklikten ödün vermez.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Verimlilik, özel çalışma şeklinize uygun olarak tasarlanmış doğru kamyonun tercih edilmesiyle mümkündür. 3D DAF Kamyon Yapılandırıcıyla kabin, renk, dış kısım, tahrik hattı, şasi seçenekleri ve daha fazlasını yapılandırın.

Yapılandırıcıyı Başlatın
 
 

DAF Bayilarimiz Size Yol Gösterir

Taşımacılık hizmetinin etkili olması için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Bu nedenle, DAF bayilerimiz çeşitli profesyonel servislerle eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunar ve doğru aracı seçmenize, finansmanı ayarlamanıza ve filonuzu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olur.

DAF Connect visual

Bağlantılı Hizmetler

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar. Yılın 365 günü, 24 saat ulaşabileceğiniz bu platform araç kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerini azaltmanıza ve lojistik verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi