DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF-Dealer-for-DAF-Dealer-webpage-fw

DAF Bayilerinin Sağladığı Katma Değer

DAF Bayi Bulma

Bir DAF müşterisi olarak, Avrupa'da ve dünyanın diğer bölgelerinde DAF Dealers™ ve DAF Service Partners™ üyelerini kapsayan 1100'den fazla temsilcimizden oluşan birinci sınıf ağımıza güvenebilirsiniz.

Yerel DAF Bayinizle İletişime Geçin

 

Üstün Nitelikli Geniş Bir Bayi Ağı

 

DAF, dünya çapında 1100'in üzerinde bayiden oluşan geniş bir ağa sahiptir. DAF bayilerinde çalışan üstün nitelikli uzmanlar size satış ve bakım desteği verir.

 

 
DAF Driver good customer

8,2

Müşteri değerlendirmesi

DAF Driver dealer locations

1100

Dünya çapındaki bayilerin konumları

DAF Services blue

7000

Her gün servis hizmeti sunulan kamyon sayısı

 
 

Farkı Hissedin

Her İhtiyacınıza Ayrı Çözümler

DAF bayileri taşımacılıkta ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizi destekler. Servis, onarım ve bakım, parça satışı, yasal muayeneler, finansman gibi İhtiyaç duyduğunuz her şey tek çatı altında hizmetinizde.

Kamyonunuzu En İyi Durumda Tutun

DAF servis mühendisleri kaliteli hizmet vermek üzere eğitim almışlardır. Onların uzmanlığını en modern diagnostik ve atölye ekipmanlarıyla bir araya getirerek kamyonunuzu en iyi durumda tutuyoruz.

Erişimi Kolay Profesyonel Destek

Profesyonellerden oluşan kapsamlı satış ve servis bayi ağımız sayesinde, aracınızın ömrü boyunca her zaman yakınınızda size uzman tavsiyeleri ve servis sunmaya hazır bir DAF temsilcisi vardır.

Her Zaman Bir Adım Önde

DAF bayisi kamyonunuzun kaputunu her açtığında aylar sonrasına bakar. DAF kamyonlarını tepeden tırnağa bildikleri için sorun daha oluşmadan sizi uyarabilirler.

Daha Uzun Araç Kullanım Süresi

Kamyonunuzu ne kadar iyi kullanırsanız kullanın bir gün arızalanabilir. DAF bayileri kaliteli bakım ve güvenilir parçalarla arıza süresini en aza indirmenize yardımcı olur. Kamyonunuz arızalandığında da DAF ITS yol yardımı kamyonunuzu hızlıca tekrar yola çıkarır.

Size Özel Servis Paketleri

DAF servis paketleri ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmıştır. Tam onarım ve bakım sözleşmesi, servis sözleşmesi veya liste fiyatlarından seçim yapabilirsiniz. Maksimum güvence için DAF MultiSupport onarım ve bakım sözleşmesi size aylık masraflarınızı kontrol altında tutan, aracınızın çalışma süresini en üst düzeye çıkaran ve içinizin rahat etmesini sağlayan özel bir paket sunar.

DAF-Dealer-2017229-teaser
 

 

DAF Bayilerinin Sağladığı Katma Değer

 

Dealer advice

Uzman Satış Danışmanlığı

DAF satış danışmanları, kamyonunuzun kullanım amacına en uygun teknik özellikleri belirlemek için gelişmiş araçlar ve engin bilgileriyle size yardım eden taşımacılık danışmanlarıdır.

DAF dealer

Yüksek Kalitede Hizmet

DAF bayiniz tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek beceri ile deneyime sahiptir. Yüksek nitelikli servis ekibimiz, gelişmiş diagnostik ekipmanları kullanarak kamyonunuzun verimliliğini zirvede tutar.

PACCAR Parts

Doğru Yedek Parçayı Daima 24 Saat İçinde Size Ulaştırıyoruz

Kendi atölyeniz varsa eğitimli DAF bayisi çalışanları doğru parçaları bulmanıza yardımcı olabilir. DAF bayiniz, DAF parçalarının yanı sıra tüm kamyon, römork, arka lift ve kasa markaları için atölye malzemeleri dahil 80.000'in üzerinde TRP parçası temin edebilir.