DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
PACCAR-Connect-Portal-Services-3840-x-866

Portal Hizmetleri

Filo yönetimi artık çok kolay

PACCAR Connect portalı, gerçek zamanlı filo bilgilerine açılan güvenli kapınızdır. 

 

Bağlantı kurun

Tüm PACCAR Connect özelliklerinden tam olarak yararlanmak için hemen kaydolun veya oturum açın. 

 
 

Kontrol sizde

Son derece kullanıcı dostu olan PACCAR Connect portalı, KPI'ları kolayca programlamanızı, raporları seçmenizi ve güncelleme aralıklarını değiştirmenizi sağlar. Ayarları ihtiyaçlarınıza göre yapmanız yeterlidir; böylece araçları kısa sürede izleyebilir, analiz edebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Yakıt raporlama, gerçek zamanlı uyarılar ve araç sağlığı güncellemelerinin tümüne aracın veri arayüzü kullanılarak erişilebilir. Aracın konumunu ve sürüş durumunu kontrol etmek için Filoya Genel Bakış'ı kullanın. Uyarıları belirtmek için Günlük Defteri'ni kullanın. Pano genel görünümlerinde eşikleri ayarlayın. Geçmiş verilere, Yolculuk raporlarına ve Filo kullanımına bakın. Hepsi bir bakışta burada.

 
PACCAR-Connect-Put-you-in-control-icon
 
 
PACCAR-Connect- Open-solution-icon

Açık çözüm 

PACCAR Connect portalı için bir hesap oluşturun ve işinizi daha verimli bir şekilde yürütmek için ihtiyacınız olan tüm araç verilerine anında erişin. Connect portalı, mevcut operasyonunuza tüm sistemleri ve iş ortağı hizmetlerini entegre etmenizi sağlayan açık bir çözümdür.

Bilgilere, kullanımı kolay ve sezgisel olan güvenli ve son derece uyarlanabilir bir platform üzerinden erişilir. Bu güvenilir veri kaynağı, kamyonların ve filonuzun performansı hakkında güvenilir ve gerçek zamanlı bilgiler sunar.

 
 
New-Generation-DAF-range-XD-XF-XG-XGplus

Ömür boyu bağlantıda kalın!

Tüm Yeni Nesil DAF Kamyonlar, Ocak 2024 itibarıyla standart olarak PACCAR Connect ile birlikte sunulur. Portal hizmetlerine 10 yıl boyunca ücretsiz erişim elde edersiniz. 

 

 

Portal Hizmetlerinizi geliştirin

 Operasyonlarınızı daha iyi kontrol etmek mi istiyorsunuz? 
İstediğiniz zaman güvenilir verilere erişin.

PACCAR-Connect-Eco-Score-icon

ECO Score Kartı

Sürücülerin performansını değerlendirmek artık daha da kolay; ECO Score Kartı sürüş davranışlarını ayrıntılı olarak karşılaştırmanızı ve hedefleri izlemenizi sağlar.

 
 

Portal Hizmetlerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz?

PACCAR Portal hesabınızla web mağazamıza erişebilirsiniz