DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 

Kişisel tarzınızı belirleyin

 

Yeni Nesil DAF kamyonların tarz seçenekleri, kabinin iç kısmını kişiselleştirmenize olanak sağlar. İki farklı hoş görünümlü renk paleti arasında seçim yapabilirsiniz: Koyu ve sıcak tonlar veya daha seçkin, aydınlık ve lüks seçenek. Ayrıca üç süsleme paneli seçeneği de mevcuttur: Sofistike ve kaliteli ahşap görünümlü Natura; zarif gümüş kaplamalarıyla Argenta veya daha koyu, şık desenlere sahip Hexagon. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, iç mekanın da tıpkı kamyonun geri kalanı gibi ultra modern ve kaliteli bir görünüm ve hissiyat uyandıracağından emin olabilirsiniz. Estetik görünüm ve işlevselliğin mükemmel uyumu.

 

 

İç mekan seçenekleri

XF XG XG⁺
Altıgen
Argenta
Natura

■ Standart      ○ İsteğe Bağlı

 
Argenta

Argenta

 
Hexagon

Altıgen

Natura

Natura

 

Koltuk sayısı

fabric

Kumaş

Alcantara seat

Alcantara

leather

Deri

 

Özelleştirilebilir dış tasarım

Kabin içinin yanı sıra dış tasarımı da tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Yan duvarlar, LED farlar, aynalar ve kameraların tümü ekstra güvenlik, verimlilik ve tarz sağlayacak şekilde özelleştirilebilir.

 

Farlar

LED headlight

LED ışıklar

LED and cornering

Viraj özellikli LED aydınlatma

LED, cornering and fog

Viraj ve sis lambalı LED aydınlatma

 

Aynalar/Kamera

Mirrors

Aynalar

Mirrors and corner view

Ayna ve viraj görünümü

Cameras

Kameralar ve köşe görünümü

 

Yolcu kapısı

Standard co-driver door

Standart

Vision door

Camlı kapı

 

Yan duvar tasarımı

Side wall colour

Kasa rengi

Side wall window

Yan cam

Side wall black

Karbon kaplama

Side wall black and chrome

Karbon kaplama ve krom

XF XG XG⁺
Kasa rengi
Yan cam
Karbon kaplama
Karbon kaplama ve krom