DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF dealer

Atölye hizmetleri

 

Kamyonunuzu çalışır durumda tutmanın en etkin yolu!

DAF MultiSupport, çalışma süresini artırmak, maliyetlerinizi kontrol altında tutmak ve riskleri azaltmak için çeşitli onarım ve bakım servis paketleri sunar. Hizmet seviyesine siz karar verirsiniz. İsterseniz sözleşmeyi römork ekipmanını ve/veya yapısını da kapsayacak şekilde genişletebilirsiniz. Bu şekilde filonuzun bakımının eksiksiz yapılmasını ve araçlarınızın en üst düzeyde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
Aynı derecede önemli başka bir nokta da bu şekilde temel faaliyetlerinize odaklanabilirsiniz.

Kamyonunuzu çalışır durumda tutmanın en etkin yolu
DAF Services
 
Parts-Webshop-Special-offers-3840x866px

Parçalar ve aksesuarlar

Kamyonunuz için parça veya aksesuar mı arıyorsunuz? Her türlü orijinal DAF parçasına ek olarak her marka kamyon ve römork için 80.000'in üzerinde evrensel TRP parçasını ve atölye malzemelerini bizden temin edebilirsiniz.

Daha fazlasını okuyun

DAF Web mağazası

Hoş geldiniz, DAF ve TRP parçaları web mağazamıza varmak üzeresiniz. Web mağazamız üzerinden sipariş verebilir ve siparişinizin bayinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Erişim için oturum açın veya kayıt olun.

Oturum aç Kayıt ol

 
DAF-International-Truck-Service

Yol yardımı

Herhangi bir arıza durumunda veya diğer beklenmeyen durumlarda DAF International Truck Service'e tamamen güvenebilirsiniz. Günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılın 365 günü. Deneyimli operatörlerimiz kamyonunuzu en kısa sürede tekrar yola döndürmeniz için gereken tüm yardımı sunar.

Daha fazlasını okuyun

DAF ITS'yi arayın: +31 40 214 3000
 

Bir DAF atölyesini seçmek için beş neden