DAF Connect visual

DAF Connect

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar.

 

Daha fazla bilgi daha fazla kazanim

 

Dünya her geçen gün küçülüyor. Temas halinde olmak daha hızlı, kolay ve verimli çalışmamızı sağlar. Aslında yapabileceklerimiz sınırsız. DAF Trucks, akıllı temasın aynı zamanda daha verimli lojistik çözümler için de önemli olduğuna inanıyor. Bu yüzden DAF Connect’i geliştirdik.

 

DAF-Connect-WiF-FLEET-02

DAF Connect, her nerede olursanız olun istediğiniz anda filonuzun performansını izlemenizi sağlayan bir platformdur. Bu akıllı ve kullanıcı dostu platformu, lojistik süreçlerinizi kontrol etmek ve çalışanlarınız ile araçlarınızdan en iyi performansı almak için kullanabilirsiniz.

DAF Connect sürücüleriniz, kamyonlarınız ve lojistik süreçleriniz hakkında güncel veriler sağlar. Bu performans verileri aracınızın kullanılabilirliğini arttırmada, maliyetlerinizi düşürmede ve lojistik verimliliğinizi optimize etmede yardımcı olur.

DAF Trucks olarak, karlılığınızı artıracak çözümler sunmak için sürekli çalışıyoruz. Gelişmiş nakliye çözümleri, öncü teknolojiler, geniş uluslararası bayi ağı ve çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. DAF Nakliye Verimliliği ile size kilometre başına en yüksek getiriyi sunuyoruz. DAF Connect’i bu felsefeyi sağlayacak anlamlı bir gelişme olarak görüyoruz.

 
 
 

DAF Connect'e Ulaşın

DAF Connect ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunuzu, bilgi istek formunu kullanarak gönderin.

İletişim Formu
 
DAF Connect Contact person
 
 

İzleyin

DAF Connect sürücünüzün performansı, aracınızın durumu ve performansı hakkında gerçek zamanlı bilgilere dünyanın her yerinden, her zaman ulaşma olanağı sağlar. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar. 

Harekete geçin

 

DAF Connect araçlarınızın bulunduğu yeri harita üzerinde göstererek performanslar ve rotalar hakkında kapsamlı bilgi edinmenizi sağlar. Bir bakışta çıkış ve varış zamanlarını görerek araçlarınızın kullanımını ve dolayısıyla üretkenliğinizi optimize edebilirsiniz. 

 

Geleceği görün

 

DAF Connect tarafından sağlanan bilgilere dayanarak bakım işlemlerini filonuza ve iş modelinize göre hassas şekilde uyarlayabilirsiniz. DAF bayiniz, bakım ve onarımları size en uygun zamanda gerçekleştirerek proaktif destek sunar.

 

 
DAF-connect-infographic-02

 

DAF Connect Detayları

 

DAF Connect, aracın kullanılabilirliğini artırmak, işletme maliyetlerini azaltmak, lojistik verimliliği artırmak ve esnekliğinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir platformdur. DAF Connect Portalı, fi lonuzun boyutuna bakmaksızın işletmeniz için önemli olan bilgileri doğrudan görüntüler.

 
DAF-connect-sales-advice-icon
Gösterge Paneli

Filo yönetim sistemi eş zamanlı bilgi toplar, sizin için önemli olan modülleri seçerek özelleştirebileceğiniz çevrimiçi, açık ve kullanıcı dostu bir gösterge panosunda bu bilgileri sunar.

DAF-connect-lower-fuel-consumption-icon
Yakıt Raporları

Sürücü Raporu ve Araç Raporu modülleri, sürücünün aracı nasıl kullandığına ve kamyonun yakıt tüketimine dair düzenli bir genel bakış sunar. Bu raporları ihtiyaçlarınıza göre tamamen yapılandırabilirsiniz.

DAF-connect-higher-return-per-kilometre-icon
Eco Score Card

Her sürücünün performansını ayrı ayrı değerlendirmek artık daha kolay; ECO Score Card sürüş davranışını detaylı olarak karşılaştırmanıza ve hedefl erinizi izlemenize olanak sağlar.

DAF-Connect-Alert
Uyarılar

Sürücü veya araçla ilgili önceden belirlenmiş bir olay olması durumunda size eş zamanlı raporlar gönderilir. Örneğin: hız, rota, konum ve yakıt tüketiminde değişiklikler bunlardan birkaçıdır.

DAF-connect-needs-lower-operational-costs-icon
Yakıt seviyesinde değişiklik

Amaç, yakıt tüketiminizin kontrolünü sağlamak ve kilometre başına getirisini en üst seviyeye çıkarmaktır. Kamyonunuzun yakıt seviyesi tahmininizden aşağı ya da yukarı olduğunda DAF Connect sizi bilgilendirir.

DAF-connect-higher-vehicle-availability-icon
Araç Sağliği

Filonuzun her zaman en iyi durumda olduğundan emin olmak için olası değişiklikler hakkında anında bildirimler alırsınız.

DAF-connect-connect_icon
Remote Tacho Download

DAF Trucks, DAF Connect filo yönetim platformuna yeni bir işlev ekliyor: Remote Tacho Download. Taşıma operatörleri bu işlev sayesinde sürücü belgesi ve takograflar belleğini çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak okumak, saklamak ve analiz etmek için kullanabilecek. Remote Tacho Download, operatörün doğru takograf yönetim sistemini korumasına ve zamandan tasarruf etmesine yardımcı olur.

 
 

DAF Connect

Müşterilerinin DAF Connect filo yönetim sistemi hakkında söyledikleri: 

 
Fleet manager

İstediğiniz verileri kamyonunuzdan alabiliyor musunuz?

DAF Connect’in açık platformu gerçekten ismini hak edecek şekilde tasarlanmıştır. Kendi fi lonuz ilgili verileri merkezi bir veri tabanı üzerinden sağlar ve böylece siz de DAF Connect’i mevcut fi lo yönetimi çözümlerinize sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Veriler, ACEA endüstri standardı rFMS standardı kapsamında olup mevcut uygulamalarla belirlenmiş formatta paylaşılmaktadır. Sonuç olarak, açık platform aynı zamanda karma fi lolar için de uygundur. Bu platform, tam da fi lo yönetim sistemlerine yatırım yapmış ancak hala üretici verilerini kullanmak isteyen fi rmalara göredir. Bu da benzersiz bir esneklik seviyesi sunar ve DAF Nakliye Verimliliği ile hedefl enen kilometre başına en yüksek getiriyi elde etmenize yardımcı olur.

Bir hesap isteyin