DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.

 

Daha fazla bilgi daha fazla kazanim

Dünya her geçen gün küçülüyor. Temas halinde olmak daha hızlı, kolay ve verimli çalışmamızı sağlar. Aslında yapabileceklerimiz sınırsız. DAF Trucks, akıllı temasın aynı zamanda daha verimli lojistik çözümler için de önemli olduğuna inanıyor. Bu yüzden DAF Connect’i geliştirdik.

 

 

DAF Connect'e Ulaşın

DAF Connect ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorunuzu, bilgi istek formunu kullanarak gönderin.

İletişim Formu
 
Bir hesap isteyin
 
DAF Connect Contact person
 
 

İzleyin

DAF Connect sürücünüzün performansı, aracınızın durumu ve performansı hakkında gerçek zamanlı bilgilere dünyanın her yerinden, her zaman ulaşma olanağı sağlar. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar. 

Harekete geçin

 

DAF Connect araçlarınızın bulunduğu yeri harita üzerinde göstererek performanslar ve rotalar hakkında kapsamlı bilgi edinmenizi sağlar. Bir bakışta çıkış ve varış zamanlarını görerek araçlarınızın kullanımını ve dolayısıyla üretkenliğinizi optimize edebilirsiniz. 

Geleceği görün

 

DAF Connect tarafından sağlanan bilgilere dayanarak bakım işlemlerini filonuza ve iş modelinize göre hassas şekilde uyarlayabilirsiniz. DAF bayiniz, bakım ve onarımları size en uygun zamanda gerçekleştirerek proaktif destek sunar.

 

 
 

DAF Connect Detayları

DAF Connect, aracın kullanılabilirliğini artırmak, işletme maliyetlerini azaltmak, lojistik verimliliği artırmak ve esnekliğinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir platformdur. DAF Connect Portalı, fi lonuzun boyutuna bakmaksızın işletmeniz için önemli olan bilgileri doğrudan görüntüler.

 
DAF connect sales advice blue icon

Gösterge Paneli

Filo yönetim sistemi eş zamanlı bilgi toplar, sizin için önemli olan modülleri seçerek özelleştirebileceğiniz çevrimiçi, açık ve kullanıcı dostu bir gösterge panosunda bu bilgileri sunar.

 
DAF connect lower fuel consumption blue icon

Yakıt Raporları

Sürücü Raporu ve Araç Raporu modülleri, sürücünün aracı nasıl kullandığına ve kamyonun yakıt tüketimine dair düzenli bir genel bakış sunar. Bu raporları ihtiyaçlarınıza göre tamamen yapılandırabilirsiniz.

DAF connect higher return per kilometre blue icon

Eco Score Card

Her sürücünün performansını ayrı ayrı değerlendirmek artık daha kolay; ECO Score Card sürüş davranışını detaylı olarak karşılaştırmanıza ve hedefl erinizi izlemenize olanak sağlar.

DAF Connect Alert blue icon

Uyarılar

Sürücü veya araçla ilgili önceden belirlenmiş bir olay olması durumunda size eş zamanlı raporlar gönderilir. Örneğin: hız, rota, konum ve yakıt tüketiminde değişiklikler bunlardan birkaçıdır.

DAF connect needs lower operational costs blue icon

Yakıt seviyesinde değişiklik

Amaç, yakıt tüketiminizin kontrolünü sağlamak ve kilometre başına getirisini en üst seviyeye çıkarmaktır. Kamyonunuzun yakıt seviyesi tahmininizden aşağı ya da yukarı olduğunda DAF Connect sizi bilgilendirir.

DAF connect higher vehicle availability blue icon

Araç Sağliği

Filonuzun her zaman en iyi durumda olduğundan emin olmak için olası değişiklikler hakkında anında bildirimler alırsınız.

 
DAF connect connect blue icon

Remote Tacho Download

DAF Trucks, DAF Connect filo yönetim platformuna yeni bir işlev ekliyor: Remote Tacho Download. Taşıma operatörleri bu işlev sayesinde sürücü belgesi ve takograflar belleğini çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak okumak, saklamak ve analiz etmek için kullanabilecek. Remote Tacho Download, operatörün doğru takograf yönetim sistemini korumasına ve zamandan tasarruf etmesine yardımcı olur.

 

DAF Connect

Müşterilerinin DAF Connect filo yönetim sistemi hakkında söyledikleri: 

 

DAF Connect Webshop

Aboneliklerinizi tek bir fare tıklamasıyla yönetin

DAF Connect Portal'daki yeni bir özellik, DAF Connect aboneliklerinizi yalnızca bir fare tıklamasıyla yönetmenize yardımcı olan bir web mağazasıdır. Sonuç olarak sözleşmeler, kullanıcı dostu olmaya ve verimliliğe katkıda bulunan ek çevrimiçi hizmetlerle genişletilebilir. Ayrıca, Portal üzerinden üçüncü taraf DAF Connect uygulamaları hızlı bir şekilde satın alınabilir.

 

DAF Connect Webshop hakkında daha fazlasını okuyun
 
 

İstediğiniz verileri kamyonunuzdan alabiliyor musunuz?

DAF Connect’in açık platformu gerçekten ismini hak edecek şekilde tasarlanmıştır. Kendi fi lonuz ilgili verileri merkezi bir veri tabanı üzerinden sağlar ve böylece siz de DAF Connect’i mevcut fi lo yönetimi çözümlerinize sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Veriler, ACEA endüstri standardı rFMS standardı kapsamında olup mevcut uygulamalarla belirlenmiş formatta paylaşılmaktadır. Sonuç olarak, açık platform aynı zamanda karma fi lolar için de uygundur. Bu platform, tam da fi lo yönetim sistemlerine yatırım yapmış ancak hala üretici verilerini kullanmak isteyen fi rmalara göredir. Bu da benzersiz bir esneklik seviyesi sunar ve DAF Nakliye Verimliliği ile hedefl enen kilometre başına en yüksek getiriyi elde etmenize yardımcı olur.