DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
PACCAR-Connect-3840-x-866

PACCAR Connect

Hayatınızı Kolaylaştırır!

PACCAR Connect Hakkında
 

Bağlantı kurun

Tüm PACCAR Connect özelliklerinden tam olarak yararlanmak için hemen kaydolun veya oturum açın. 

 
 

Gerçek zamanlı verileri temel alan PACCAR Connect, operasyonlarınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış Açık, Basit ve Güvenilir bağlantılı hizmetler sunar. PACCAR Connect, araç çalışma süresini artırmaya, işletme maliyetlerini azaltmaya ve lojistik verimliliği optimize etmeye yardımcı olur.

 
 

İhtiyacınız olan bağlantılı hizmetleri keşfedin

 
 
 
 

Ömür boyu bağlantıda kalın!

Tüm Yeni Nesil DAF kamyonlar, Ocak 2024 itibarıyla standart olarak PACCAR Connect ile birlikte sunulur. Portal Hizmetleri'ne 10 yıl boyunca ücretsiz erişim elde edersiniz.

 
 
 
PACCAR-Connect-Data-Integration-3840-x-866

Veri Entegrasyon Hizmetleri ile entegrasyonlarınızı basitleştirin

Modern kamyonlar birçok veri sunarak her zamankinden daha fazla bilgi sağlıyor. Filo yöneticileri, bunları yorumlamak için birden fazla hizmet sağlayıcısıyla birlikte çalışıyor. PACCAR Connect, tüm bunları Veri Entegrasyon Hizmetleri ile kolay ve güvenli bir şekilde bir araya getiriyor. Böylece her ölçekten işletme ihtiyaç duyduğu bilgilere erişim sağlayabiliyor.

Daha Fazla Bilgi

Veri Entegrasyonu İş Ortakları

Bir PACCAR Connect Veri Entegrasyonu İş Ortağı bulun veya iş ortağı ağımıza katılın

İş ortağı olun

PACCAR-Connect-Support-3840-x-866

İhtiyacınız olan tüm destek

Bilgi tabanımız kayıt, oturum açma, nasıl yapılır videoları, SSS ve daha birçok konuda size yardımcı olmaya hazır. Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz. 

Destek sayfasına git