DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 

Boyutlar özgür bırakıldığında,
ortaya benzersiz bir sonuç çıktı

 

Avrupa Komisyonu; emisyon (CO2), trafik güvenliği ve sürücü konforu ile ilgili sınırları ileri taşımaya yönelik yeni kütle ve boyut yönetmelikleri kabul etmiştir. DAF, Avrupalı kamyon üreticileri arasında yeni yönetmeliklerin sağladığı ek özgürlüklerden yararlanarak son derece çekici ve oldukça aerodinamik bir tasarıma sahip yeni nesil kamyonları piyasaya süren ilk üreticidir. Ezber bozan Yeni Nesil DAF modellerinde üst düzey verimlilik, güvenlik ve sürücü konforu bir araya gelir.

Yeni Nesil DAF XF, XG ve XG+ modelleri; verimlilik, güvenlik ve sürücü konforu açısından yeni bir standart belirledi. Bu nedenle kamyon endüstrisinin en prestijli ödülü olan "International Truck of the Year 2022" ödülüne layık görüldüler.

ITOY logo
 
 

Büyük, daha büyük, en büyük

Yeni XF, XG ve XG+, DAF'ın geleceğe hazır yeni nesil uzun mesafe ve ağır hizmet tipi kamyonlarını temsil eder. Yeni Avrupa Kütle ve Boyut yönetmeliklerinin tüm avantajlarından yararlanan tüm kabin modelleri, çekici ve son derece aerodinamik tasarımlarıyla mükemmel performans sunar. Ayrıca, kamyonlarda benzersiz sürücü konforu için geniş bir iç alan bulunur.

 
 
Transport-Efficiency-lower-fuel-consumption-rgb-outline-blue

10%

daha fazla yakıt verimliliği

DAF Driver truck

12.5

m³ kabin hacmi

Transport-Efficiency-higher-vehicle-availability-rgb-outline-blue

200,000

km servis aralığı

 
 
ITOY-award-line-up-2023
Virtual Experience banner

DAF Sanal Deneyimi

Sanal bir test sürüşü yaparak ve DAF Sanal Deneyimi'ndeki sayısız etkinliği keşfederek Yeni Nesil DAF kamyonları deneyimleyin!

Ziyaret
 

Gelişime yön veren etkenler

Yeni AB Kütle ve Boyut yönetmeliğinin hedefleriyle tamamen uyumlu olan Yeni Nesil DAF, verimlilik, güvenlik ve sürücü konforu alanlarında yeni sektör standartları belirlemek olan ana geliştirme kriterinden hiçbir şekilde sapmaksızın tasarlanmıştır.

 
AR-app-visual

Yeni Nesil DAF kamyonunu artırılmış gerçeklik ile deneyimleyin

YouTube'da daha fazla bilgi edinin

Uygulamayı indirin

Uygulamayı, App Store'dan veya Google Play'den hemen indirin!

App Store Google Play

 
 
 

Geleceğe hazır

Yaşadığımız dünya değişiyor. İklim değişikliği sebebiyle CO2 emisyonlarını azaltma, kentsel alanlarda hava kalitesini artırma ve özellikle savunmasız yol kullanıcılarına yönelik trafik güvenliğini artırma ihtiyacının yanı sıra sürücülerin azlığı ve iyi, profesyonel sürücüleri çekme ve onları elde tutma ihtiyacı oldukça yakın bir ilişki içerisindedir.

Yeni Nesil XF, XG ve XG+, DAF’ın bu konulara yönelik yanıtıdır. Uzun mesafe araçları serisi, geleceği başlatarak taşıma verimliliği, güvenlik ve sürücü konforunda yeni bir dönem başlatıyor. Geleceğe yönelik enerji taşıma kapasitesinin yanı sıra ultra modern dizel motorlarıyla son nesil biyoyakıt ve geleceğin e-yakıtlarına da hazır olan Yeni Nesil DAF, tamamıyla yeni ve enerji açısından oldukça verimli bir araç platformunu temsil eder.

 

 

 
DAF XF H2 Innovation Truck

Truck Innovation Award 2022

Yeni nesil alternatif tahrik hatlarına harika bir örnek olarak, DAF'ın geliştirmekte olduğu ve "Truck Innovation Award 2022" ile onurlandırılan hidrojenli içten yanmalı motor teknolojisine sahip yeni XF H₂ Innovation kamyonu verilebilir.