DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF-services-header-visual

DAF Servisleri

Eksiksiz Taşıma Çözümleri

 

Taşımacılık hizmetinin etkili olması için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez.
Bu nedenle, DAF bayilerimiz çeşitli profesyonel servislerle eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunar ve doğru aracı seçmenize, finansman ayarlamanıza ve filonuzu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olur.


 
 
 

Servis Hizmetlerimizi Keşfedin

Kamyonunuzu çalışır durumda tutmanın en etkin yolu

 

Üst düzey niteliklere sahip atölye ustalarımız araç türü ve araç yaşı fark etmeksizin her türlü onarım, bakım ve parça temini konusunda size yardımcı olabilir. Beklenmedik bir arıza yaşarsanız her zaman DAF International Truck Service'e güvenebilirsiniz.

 
PACCAR Connect visual

PACCAR Connect - Bağlantılı Hizmetler

Günlük faaliyetlerinizi kolaylaştırmak için Bağlantılı Hizmetler burada. PACCAR Connect, açık, basit ve güvenilir bağlantılı hizmetleri en iyi müşteri deneyimiyle yansıtan markamızdır. PACCAR Connect, iş ortaklarınızla entegre olan açık bir platform için sunulan çözümlerin markasıdır.

Daha Fazla Bilgi

 

Yedek Parça Ve Aksesuarlar

Kamyonunuz için parça veya aksesuar mı arıyorsunuz? İhtiyacınız olan her şey bizde var. Çok çeşitli parça ve aksesuarları farklı fiyat kategorilerinde sunuyoruz. Bu sayfada, size sunulan seçenekler hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

 

Parts-websjop-Special-offers-

Orijinal Yedek Parçalar

DAF Orijinal Parçalar en son teknolojiler ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilir. Parçalar DAF kamyonunuz için özel olarak tasarlandığından birlikte mükemmel bir şekilde çalışacaklarına güvenebilirsiniz; üstelik bunlar için eksiksiz DAF garantisi de sunuluyor.

DAF-parts-Webshop-header

Orijinal DAF Parça Değişimleri 

Eski parçayı getirin, yerine yeniden üretilen parçayı götürün. Hem fiyat hem de çevresel sürdürülebilirlik açısından bu, yeni bir parça satın almanın mükemmel bir alternatifidir. Eksiksiz testlerden geçirilen bu parçaların yeni parçalarla aynı kaliteye sahip olduğunun garantisini veriyoruz.

TRP-Truck-Trailer-parts-Cover

TRP Yedek Parçaları

TRP ile, türü veya yaşı ne olursa olsun tüm kamyon ve römork markaları için çok çeşitli parçalar sunuyoruz. Tek bir yetkili, tek bir ziyaret ve tek bir fatura ile gerçekten tek adresten alışveriş. Avrupa çapında 1000'den fazla satış noktası bulunmaktadır.

 
 
 

DAF Sürücü Servisleri

Sürücülerinizden ve kamyonlarınızdan en iyi verimi alın