DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 

Üstün sürücü konforu

 

Tahrik hattından süspansiyona, kabin içinden koltuk ve yataklara kadar üstün sürücü konforu sunmak için her ayrıntı düşünüldü. Sonuç olarak piyasadaki en sorunsuz araç deneyimini sürüş, konfor ve uyku için en iyi ortamla birleştirdik. Yeni Nesil DAF, sürücü konforunda yeni bir dönem başlatıyor.

Digital display

Merkezi ekran, sürücünün gereksinimlerine göre kişiselleştirilebilir

 
dashboard

Kişisel tercihlere göre yapılandırılabilir 

Gösterge panelinin dikkat çekici unsuru, araçla ilgili tüm bilgileri tek bakışta gösteren tam dijital 12 inç ekrandır. Sürücü, direksiyon simidi üzerindeki başparmakla döndürülen tekerleği kullanarak gösterilen bilgi seviyesinin yanı sıra klasik tasarım ile modern tasarım arasında kolayca seçim yapabilir. Ortadaki ekran, her sürücü için kişisel tercihlere ve zevke göre yapılandırılabilir ve kişiselleştirmeye olanak tanır.

Direksiyonun sağ tarafında bulunan 10 inç ekran; telefon yansıtma, bilgi eğlence sistemi, navigasyon ve daha fazlasını sunar. DAF Bilgi Eğlence Sisteminin üç farklı seçeneği bulunur: Standard, Luxury ve Exclusive. Bu seçenekler; seviyeleri artarak ilerleyen dijital radyo, yayın hizmetleri, navigasyon, kamera görünümleri, DAF Connect ve üçüncü taraf uygulama hizmetleri sunar. DAF Bilgi Eğlence Sistemini kişisel tercihlere göre yapılandırabilme özelliği, sürücü için kusursuz ortamın oluşturulmasına katkıda bulunur.

 
 

Olağanüstü sürüş kabiliyeti

Düşük devirlerde yüksek tork sayesinde PACCAR MX-11 ve MX-13 motorlar, üstün sürüş kabiliyeti sunar. Ek olarak, en yeni nesil TraXon otomatikleştirilmiş şanzımanlar, manevra yapmayı çok daha kolay hale getirir.

Her zamankinden daha akıcı

Artırılan kabin uzunluğu, yüksek burulma direnci ve düşük ağırlığa sahip yeni ön şase tasarımından yararlanarak üstün sürücü konforunu pekiştirir. Bu konfor aynı zamanda yeni amörtisör tasarımına sahip yeni kabin süspansiyonun yanı sıra yeni geometrik özelliklere sahip arka dingil süspansiyon ile de desteklenir. Yeni Nesil DAF kamyonlar, olağanüstü sürüş ve yol tutuşu sunar.

Sessiz, çok sessiz

İç mekandaki ses, titreşim ve sarsıntı düzeylerinin oldukça düşük olması da Yeni Nesil kamyonların benzersiz konforuna katkıda bulunur. XF, XG ve XG+ modelleri bu konuda da sektörde yeni standartlar belirlemiştir.

Driveability
 
DAF-New-Genaration-DAF-dafshop-header_Banner-1920

En yeni DAF Koleksiyonu modellerini keşfedin

Yeni Nesil DAF tişörtleri, şapkaları, minyatür modelleri ve diğer hediyelik eşyalardan oluşan geniş koleksiyonumuzu görmek için DAF ürünleri web mağazamızı ziyaret edin.

Web mağazasını ziyaret edin