DAF Euro 6 Model Serisi 

Artırılmış sürüş gücü, inanılmaz yakıt tasarrufu ve kasa yapımcıları için büyük kolaylıklar sunar. Bu özelliklerin bir araya gelmesiyle pazarda lider taşıma verimliliği sağlar. Uzun mesafe, dağıtım veya inşaat alanlarında taşıma çözümüne ihtiyacınız olabilir. Kamyon veya iki, üç ya da dört dingilli bir çekici ünitesi de istiyor olabilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun her uygulamaya özel en iyi çözümü sunan bir DAF kamyon mutlaka vardır. DAF bayiniz en son teknoloji ürünü yazılımların kullanıldığı seçim sürecinde size yol göstererek ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan özelliklere sahip olmanızı sağlar.

 
 
 
 

Üstün Taşımacılık Verimliliği

DAF Transport Efficiency felsefemizden aldığımız ilhamla tüm kamyonlarımıza çok sayıda yenilik katarak taşımacılık sektörünü yepyeni bir mükemmellik düzeyine taşıyoruz. Tahrik hatlarını optimize ettik. En yeni PACCAR motorlar en yüksek verimlilikle üstün sürüş gücü sağlıyor. Çok sayıdaki yüksek performanslı şanzıman seçeneği, sorunsuz vites değiştirme olanağı ve mükemmel manevra kabiliyeti sağlıyor. Buna ek olarak, yüksek verimlilikteki arka dingiller yakıt tüketimini daha iyi hale getirmeye katkıda bulunuyor. Tüm bunlar sayesinde uzun yolculuklarda %7'ye varan oranda sektör lideri yakıt verimliliği sağlanıyor.

Yakıt tüketimi 

%7 daha düşük
yakıt tüketimi

Yük kapasitesi 

100 kilograma kadar
daha yüksek yük kapasitesi

Sürücü konforu 

Mükemmel
sürücü konforu

Araç Kullanılabilirliği 

Yüksek araç
kullanılabilirliği

 
 

DAF Bayilarimiz Size Yol Gösterir

Taşımacılık hizmetinin etkili olması için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Bu nedenle, DAF bayilerimiz çeşitli profesyonel servislerle eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunar ve doğru aracı seçmenize, finansmanı ayarlamanıza ve filonuzu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olur.

 
DAF Connect visual

Bağlantılı Hizmetler

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar. Yılın 365 günü, 24 saat ulaşabileceğiniz bu platform araç kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerini azaltmanıza ve lojistik verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi