DAF Kamyonlarını Keşfedin

DAF olarak işinizi tanır ve verimliliğin sizin ne kadar önemli olduğunu anlarız. Bu nedenle özel uygulamalarınıza yönelik gelişmiş taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Ayrıca aracınızın kullanılabilirliğini en üst seviyeye taşımak için çeşitli hizmetler sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlere tek bir adresten, yani DAF bayinizden ulaşabilirsiniz.

New Generation DAF range

Yeni Nesil DAF XG⁺, XG, XF

Uzun mesafe ve ağır yük taşımacılığı için Yeni Nesil DAF kamyonlarını keşfedin.

New-generation-DAF-XD-cab-range

Yeni Nesil DAF XD

Dağıtım uygulamaları ve mesleki uygulamalar için Yeni Nesil DAF kamyonlarını keşfedin.

 
New-generation-DAF-construction-range

Yeni Nesil DAF XDC ve XFC

Arazi ve inşaat uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.

New Generation DAF XB

Yeni Nesil DAF XB

Şehir için üretilen kamyon Yeni Nesil DAF XB'yi keşfedin.

 
 
DAF XB Electric

Yeni Nesil DAF XB Electric

 Sürdürülebilir ve sıfır emisyonlu şehir içi ve bölgesel dağıtım için son derece uygun.

DAF XD Electric

Yeni Nesil DAF XD Electric

DAF XD Electric bölgesel dağıtım ve şehir içi dağıtım için idealdir. Sıfır emisyon uygulamaları için 500 km'ye kadar çok yönlü taşıma çözümü.

DAF XF Electric

Yeni Nesil DAF XF Electric

Benzersiz iç ve dış tasarımıyla DAF XF Electric, bölgesel veya ulusal taşımacılık için birinci sınıf bir seçimdir.

 
 
 
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Alternatif yakıtlar ve tahrik hatları

Küresel CO2 emisyonları ve yerel hava kalitesi, hepimizi ilgilendiren sonuçlar doğuran sorunlardır. Buna DAF da dahildir. İşte bu yüzden, daha temiz ve daha sürdürülebilir kara yolu taşımacılığına giden yolda birçok yeni ve mevcut teknolojiyi geliştirip test ediyoruz.

Daha fazlasını okuyun
 

DAF Bayilarimiz Size Yol Gösterir

Taşımacılık hizmetinin etkili olması için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Bu nedenle, DAF bayilerimiz çeşitli profesyonel servislerle eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunar ve doğru aracı seçmenize, finansmanı ayarlamanıza ve filonuzu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olur.

Yedek Parçalar ve Aksesuarlar

PACCAR Parts, Avrupa çapında ve başka birçok bölgede orijinal DAF ve PACCAR motor parçalarının yanı sıra tüm kamyon ve römork markaları için 80.000'den fazla genel amaçlı TRP Kamyon ve Römork parçası sunmaktadır.

Daha fazlasını okuyun

PACCAR Connect

Gerçek zamanlı verileri temel alan PACCAR Connect, operasyonlarınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış Açık, Basit ve Güvenilir bağlantılı hizmetler sunar. PACCAR Connect, araç çalışma süresini artırmaya, işletme maliyetlerini azaltmaya ve lojistik verimliliği optimize etmeye yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi

Sürücü Eğitimi

DAF Sürücü Akademisi, sürücülerin mümkün olan en düşük yakıt tüketimine ulaşırken, güvenlik ve taşıma verimliliği açısından sürüş performanslarını geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Daha fazlasını okuyun

Yol Yardım

DAF International Truck Service (ITS), Avrupa'nın neresinde olursanız olun yoldayken size günün her saati hızlı ve profesyonel yardım sağlar. Doğrudan bir ITS operatörüyle konuşmak için +31 40 21 43000 numaralı telefonu arayın.

Daha fazlasını okuyun

DAF Bayi Ağı

1100'den fazla satış ve servis bayisinden oluşan kapsamlı ağımız sayesinde her zaman yakınınızda size, kamyonunuzun kullanım ömrü boyunca özel tavsiyeler ve uzman servisi sunmaya hazır bir DAF bayisi bulabilirsiniz.

DAF Bayi Bulma Aracı
 
 
BBI Plus news

DAF BodyBuilder Information

Kapsamlı ve güncel araç bilgilerine ve profesyonel kasa yapımcıları ile atölyeler için kurulum kılavuzlarına kolay erişim.

DAF-components-range-wide-hr-01

DAF Components

Otobüs, arazi araçları, özel tarım ve sanayi araçları üreten bir firma mısınız? DAF Components size motor, dingil ve kabin gibi bileşenlerin tedarikini sağlayabilir.