DAF Kamyonlarını Keşfedin

DAF olarak işinizi tanır ve verimliliğin sizin ne kadar önemli olduğunu anlarız. Bu nedenle özel uygulamalarınıza yönelik gelişmiş taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Ayrıca aracınızın kullanılabilirliğini en üst seviyeye taşımak için çeşitli hizmetler sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlere tek bir adresten, yani DAF bayinizden ulaşabilirsiniz.

 
DAF_XF_Super_Space_Cab
DAF XF

Uzun mesafe ve ağır yük taşımacılığı için son derece uygundur

DAF CF
DAF CF

Her uygulama için çok amaçlı kamyon

DAF-LF14t-180-FA-1600x900
DAF LF

Mükemmel şehir içi dağıtım ortağı

 
CF Electric
DAF CF Electric

37 tona kadar GCW için ideal olan sıfır emisyonlu dağıtım kamyonu

DAF-LF-Electric-1600x1900
DAF LF Electric

19 ton GVW ile ideal sıfır emisyonlu dağıtım kamyonu

 
 
 
 
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Alternatif yakıtlar ve tahrik hatları

Küresel CO2 emisyonları ve yerel hava kalitesi, hepimizi ilgilendiren sonuçlar doğuran sorunlardır. Buna DAF da dahildir. İşte bu yüzden, daha temiz ve daha sürdürülebilir kara yolu taşımacılığına giden yolda birçok yeni ve mevcut teknolojiyi geliştirip test ediyoruz.

Daha fazlasını okuyun
 

DAF Bayilarimiz Size Yol Gösterir

Taşımacılık hizmetinin etkili olması için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Bu nedenle, DAF bayilerimiz çeşitli profesyonel servislerle eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunar ve doğru aracı seçmenize, finansmanı ayarlamanıza ve filonuzu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olur.

 
 
Bodybuilders-Info-header-CF-highlight-edges
DAF BodyBuilder Information

Kapsamlı ve güncel araç bilgilerine ve profesyonel kasa yapımcıları ile atölyeler için kurulum kılavuzlarına kolay erişim.

DAF-Components-Bus-and-coach-Engines-
DAF Components

Otobüs, arazi araçları, özel tarım ve sanayi araçları üreten bir firma mısınız? DAF Components size motor, dingil ve kabin gibi bileşenlerin tedarikini sağlayabilir.