PACCAR-Connect-3840-x-866

PACCAR Connect'in Değerleri

Açık, Basit, Güvenilir

 

Günlük faaliyetlerinizi kolaylaştırmak için Bağlantılı Hizmetler burada. PACCAR Connect açık, basit ve güvenilir bağlantılı hizmetleri en iyi müşteri deneyimiyle yansıtan yeni markamızdır. PACCAR Connect, iş ortaklarınızla entegre olan açık bir platform için sunulan çözümlerin markasıdır.

PACCAR Connect - Brochure (English only)
 
 

Açık

Sizinle ve iş ortaklarınızla iş yapma şeklimizde açığız. PACCAR Connect açık bir platformdur, bu sayede işletmeniz ihtiyaç duyduğu hizmetleri kullanabilir ve güvenilir DAF kamyon verilerinden yararlanabilir.

PACCAR Connect Tablet, günlük faaliyetlerde kullandığınız uygulamalara da açıktır ve bunları canlı araç verileri ve navigasyon ile entegre eder.

Portal ve Bilgi Tabanı aracılığıyla size en son değişiklikler hakkında bilgi vermek için her zaman açığız.

OPEN
 
 
SIMPLE

Basit

PACCAR Connect Portal hem sezgisel hem de uyarlanabilir bir platformdur. Bu, kullanımı kolaylaştırır ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmesini sağlar. Daha verimli taşıma işlemleri için uyarıları özelleştirmenize ve raporlamayı otomatikleştirmenize yardımcı olur.

Bilgi Tabanı'ndaki adım adım rehberlik ve nasıl yapılır videolarıyla nasıl yapıldığını öğrenmek çok kolaydır.

Tek ekranlı donanım ve yazılım çözümleriyle sürücülerinizin yaşamlarını da basitleştiriyoruz. Ayrıca, veri entegrasyonu hizmetlerimiz için benzersiz ve kolay bir devreye alma süreci sunuyoruz.

 
 

Güvenilir

Üretici olarak DAF'tan daha iyi bir araç verisi tedarikçisi yoktur. Bu, faaliyetleriniz hakkında her zaman sağlam ve güvenilir bilgiler elde etmenizi sağlar.

Korumalı veri sistemlerimiz bilgilerinizi güvenli bir ortamda saklayarak sizin için değerli olan şeyleri güvende tutar.

Ayrıca, güvenli mobil cihaz yönetimimiz, sürücünün ve sizin güvenliğinizi sağlamak için sürücünüzün mobil cihazda gördüklerini tam olarak kontrol edebilmenizi sağlar.

Trusted
 
 

İhtiyacınız olan bağlantılı hizmetleri keşfedin

 
 
 
 

Bağlantı kurun

Tüm PACCAR Connect özelliklerinden tam olarak yararlanmak için hemen kaydolun veya oturum açın.