DAF-Driver-training
DAF-Driver-training

DAF Sürücü Akademisi

DAF Driver Academy

 
Transport-Efficiency-lower-fuel-consumption-rgb-outline-blue

5%

Reduced fuel consumption

 
 
 

Yüksek verim elde etmede sürücü önemli bir rol oynar. DAF sürücü eğitimi, sürücüye yakıttan tasarruf etme ve trafikte araç kullanma konularında yardımcı olur. Aynı zamanda güvenlik konusunda da fayda sağlar. İyi eğitimli bir sürücü, aracını daha dikkatli kullanır. DAF sürücü eğitimi, her sürücüye kısa vadede nasıl %5 – 10 daha fazla yakıt tasarrufu yapabileceğini ve araca verilen zararı nasıl en aza indirebileceğini öğretir. Uzun vadede sağlanan tasarruf %3 – 5 civarıdır!

Faydaları:

  • Yakıt tüketimini azaltır
  • CO2 emisyonunu azaltır
  • Araç güvenliğini arttırır
  • Sürücü verimliliğini arttırır
  • Sürücü ve çevre sağlığını arttırır
  • Sürücü ve çevre güvenliğini arttırır
  • Çalışma süresini arttırır
 
 

Daha fazla bilgi için videoyu izleyin

 
 
DAF-EcoDrive-training

%3 – 5 yakıt maliyetinden tasarruf


DAF Sürücü Akademisi’nin hedefi, ekonomik sürüşün önemini bilen bir sürücü ile maksimum yakıt verimliliği sağlamanıza yardımcı olmaktır. Sürücü performansının iyileştirilmesi, kilometre başına daha yüksek getiri sağlayacak ve araç kullanım süresini arttıracaktır.

Eğitmenlerimiz sektör bilgisine sahip deneyimli kişilerdir. Hepsi kamyonlarınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair derinlemesine bilgi sahibidir. Sürücüleri iyi tanımaları neticesinde sağlık ve güvenlik konularında değerli tavsiyelerle onları destekleyebilirler.

 

 
 
 
 

DAF Sürücü Eğitimleri, bireysel sürücülere ve şirkete özel hedeflere uyacak şekilde uyarlanabilir. Hem sınıf içi hem de kabin içi eğitim, çalışma programlarında minimum aksama ile verilmektedir. DAF bayinizden, mevcut DAF Sürücü Eğitimi seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Size en yakın bayimizi bulmak için DAF Bayi Aramasını kullanınız.

Driver Training Partner of DAF Trucks Turkey: Adex Akademi
 
 
DAF-Driver-training