DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 

En iyi arazi performansı için optimize edildi

Mesleki uygulamalar ve inşaat uygulamaları için DAF XDC ve XFC, inşaat sektöründeki operatörlerin özel gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla tek veya çift tahrikli olarak mevcuttur ve ağır koşullar altında en zorlu işler için tasarlanmıştır. 10,8 litre PACCAR MX-11 motorlu Yeni Nesil XDC'nin yanı sıra 10,8 litre PACCAR MX-11 ve 12,9 litre PACCAR MX-13 motorlu XFC, düşük boş ağırlıklar sayesinde yüksek taşıma kapasitesi sunar. Sağlam kamyonlar, geniş bir yaklaşma açısı ve yüksek alt açıklık sunar, sağlam bir tampon ve ızgara ile çelik radyatör koruma plakası barındıran benzersiz bir dış tasarıma sahiptir. TraXon otomatik şanzıman, hem yolda hem de arazide mükemmel sürüş davranışını desteklemek için özel yazılım ayarlarıyla sunulur.

 
 

Geniş bağlantı dingili yelpazesi

Zorlu koşullar altında mükemmel çekiş için DAF, XDC ve XFC kamyonlarını çift tahrikli, az bakım gerektiren bağlantı dingili seçenekleriyle sunuluyor:

  • Tek hız düşürmeli 19 tonluk hafif bağlantı dingilinden (SR1132T), yaprak yaylı süspansiyon ve diskli veya kampanalı frenlere ve tek hız düşürmeli, disk frenli ve havalı süspansiyonlu 21 ve 26 tonluk modellere (SR1360T) kadar.
  • Ağır uygulamalar ve arazi uygulamaları için 21 ve 26 tonluk bağlantı dingili poyra redüksiyon (HR1670T) ile birlikte de sunuluyor.
  • 3.46:1 - 7.21:1 arasında çok çeşitli arka dingil oranı seçenekleri bulunan bağlantı dingilleri, göreve mükemmel şekilde uyan teknik özellikler sağlıyor.
 
 

Beton Mikseri

Yeni Nesil DAF XDC/XFC Mikser, yüksek yük kapasitesi ve maksimum çalışma süresi sağlamak için hafif araç şasisi ile sağlam kabin yapısını bir araya getirir. Ayrıca, optimize edilmiş tahrik hatları zorlu arazilerde bile en sarsıntısız sürüşü sağlar.

• Zorlu arazilerde üstün motor çekişi
• Maksimum yük kapasitesi için düşük şasi ağırlığı
• Sağlam 3 parçalı çelik tampon

New-Generation-DAF-XF-concrete-mixer
 
New-Generation-DAF-XF-tipper

Damperli kamyon

Son derece sağlam şasi, 3 parçalı tampon ve güçlü tahrik hattıyla Yeni Nesil DAF XDC/XFC, tüm arazilerde en zorlu görevleri gerçekleştirmek üzere tasarlanmış Damperli Kamyon kasaları için uygundur.

• Son derece sağlam
• Mükemmel arazi becerileri
• Yüksek maksimum yük kapasitesi

 
 

İnşaat Tasarımı

Arazi ve inşaat uygulamaları için özel olarak tasarlanan XDC ve XFC'nin her ikisinde de 3 parçalı sağlam çelik tampon, radyatör koruması, entegre sis lambaları ve daha yüksek alt açıklık bulunur. Ayrıca, sağlam ön tasarım bu araçların dayanıklılığını daha da vurgular. Ağır koşullarda çalışmaya yönelik bu pratik yaklaşım oldukça dayanıklı vinil yüzeyler ve kablo bağlantılı kasa yapımı anahtarlarına hazırlık ile iç mekanda da kendini gösterir ve kasayla ilgili işler tamamlandıktan sonra bile iç mekandaki mükemmel hissi sürdürür.

New Generation-DAF-XD-8x4-Extra-Robust
 

İdeal geçiş: XD ve XF Extra Robust

"XD Extra Robust" ve "XF Extra Robust" tamamen yeni olarak sunuluyor. Bu seri, XDC ve XFC'nin sağlam kabinleri ile yol şasisini bir araya getiriyor. Bu, en düşük hasar görme riskine değer veren ancak tam arazi özelliklerine ihtiyaç duymayan inşaat ve belediye segmentlerindeki operatörler için mükemmel bir çözüm olarak sunuluyor. Öne çıkan yüksek montajlı tamponuyla sağlam ön yapı, her zaman düzgün bir şekilde entegre edilmiş ön alt koruma kirişiyle birlikte tüm XD ve XF kamyon ve çekici yapılandırmalarında sunuluyor.

 

Kancalı Vinç 

Kancalı vinç sistemli Yeni Nesil DAF XD/XF, sağlam 3 parçalı tampon ve şasiye sahiptir. Güçlü tahrik hatları, tüm ortamlarda veya koşullarda optimum araç kullanılabilirliği ve çalışma süresi sağlar.

• Yüksek yük kapasitesi becerileri
• Sağlam ve dengeli şasi
• Arazide mükemmel kullanım

New-Generation-DAF-XD-hooklift
 
New-Generation-DAF-XD-semiOffroad-skiploader

Düz Yatak ve Vinç

İnşaat malzemelerini şantiyede dar bir yere taşımak için ideal olan Yeni Nesil DAF XD/XF Vinçli Düz Yatak, maksimum manevra kabiliyeti ve daha yüksek yük kapasiteleri için sağlam bir şasi sunar. Son derece çok yönlü olacak şekilde tasarlanan vinç kabinin arkasına, şasinin arka kısmına yerleştirilebilir veya alternatif olarak kendi özel çözümünüzü oluşturabilirsiniz.

• 10 T dereceli ön dingil ile teslim edilir
• Çok küçük dönüş çapı
• Sağlam 3 parçalı çelik tampon

 
Chassis

Kasa yapımcıları için mükemmel kolaylık

Yeni Nesil DAF kamyonlar, verimli kasa montajı için fabrika çıkışında eksiksiz Kasa Bağlantı Modülü serisiyle sunulur. Kamyonlar, kasa yapımcıları için yüksek düzeyde kolaylık sağlamak amacıyla çok çeşitli güçlü motorlar, şanzımanlar ve volan PTO'ları da barındırabilir. EAS, akü kutusu, AdBlue® ve yakıt depoları gibi şasi bileşenlerinin yerleşimi, optimum verimlilik için esnektir. Ayrıca Yeni Nesil kamyonlar, MUX anahtarları kullanılarak CAN veriyolu üzerinden veya analog şekilde ekipmanın kabinden kontrol edilebilmesi için bir dizi seçenek sunar.

 
Plug-and-play-display

Tak ve Çalıştır 

DAF, Yeni Nesil serinin piyasaya sürülmesiyle Avrupa'nın dört bir yanındaki kasa üreticileriyle olan iş birliğini güçlendirmiştir. Sonuç olarak, istediğiniz teknik özelliğin yalnızca bir tık uzağınızda olduğu sorunsuz bir süreç ortaya çıkmıştır. Bu, yalnızca şasi ve kasa arasında kolay geçiş sağlamakla kalmaz, aynı zamanda DAF bayisi, kasa üreticisi ve müşteri olarak sizin aranızda veri paylaşımını ve iletişimi basitleştirmek için yazılım entegrasyonuna da olanak tanır. Gösterge tablosu kumandaları aracılığıyla kasa ile eksiksiz etkileşim ve dijital ekranımız üzerindeki çok çeşitli bilgilendirici semboller, basitleştirilmiş bir sürece ve DAF'ınızın mükemmel bir şekilde kullanılmasına katkıda bulunur.

 
 
ConstructionBanner3840x1300042

DAF Sanal Deneyimi

Sanal bir test sürüşü yaparak ve DAF Sanal Deneyimi'ndeki sayısız etkinliği keşfederek Yeni Nesil DAF kamyonları deneyimleyin!

Ziyaret