DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF XD Electric

Alternatif yakıtlar ve tahrik hatları

DAF Sürdürülebilir Karayolu Taşımacılığı Çözümleri

 

DAF sizi daha da temiz bir geleceğe götürüyor

Bir zamanlar birinin dediği gibi dünya atalarımızdan kalan bir miras değil, çocuklarımızdan ödünç aldığımız bir kaynaktır. Bu kaynağı çocuklarımıza ve gelecek nesillere bırakabilmek için hepimizin güzel gezegenimize bakma sorumluluğunu paylaşması gerekir.

Taşıma sektörüne baktığımızda kamyon üreticileri ve taşıma şirketleri de dahil olmak üzere tüm tarafların, CO2 emisyonlarını azaltmak ve bunların şehirlerdeki hava kalitesi de dahil olmak üzere çevre üzerindeki etkisini azaltmak için elinden geleni yaptığı açıktır.

 
 

Birden fazla teknoloji

DAF ve ana kuruluşu PACCAR olarak, temiz ve sürdürülebilir karayolu taşımacılığı için yeni çözümler sunmaya ve geliştirmeye kararlıyız. Tüm taşıma uygulamalarında her duruma uyan tek bir çözüm bulunmadığından, tamamen elektrikliden hibrit çözümlere ve hidrojen motorlarından hidrojen yakıt hücrelerine kadar çeşitli farklı yöntemler geliştiriyoruz.

Aynı zamanda içten yanmalı motor, özellikle de atık akışlarından üretilen HVO veya uzun vadede yenilenebilir e-yakıt olarak adlandırılan yakıtlarla çalıştırıldığında daha da temiz ve daha sürdürülebilir hale gelecektir.

Faaliyetleriniz için en uygun teknoloji hangisi olursa olsun enerji geçişi ortağınız DAF, sürdürülebilir taşımacılık çözümlerinizi geliştirmek için sizinle birlikte çalışmaya hazırdır. Sunduğumuz imkanlara geniş EV şarj cihazı yelpazesi, özel sürücü eğitimleri ve yeni teknolojileri en iyi şekilde planlayarak taşıma operasyonlarınıza ve planlarınıza entegre etme konusunda kapsamlı danışmanlık dahildir.

DAF. Enerji geçişinde güvenilir ortağınız.
Şimdi ve gelecekte.

Drivelines
 
 
 
On-the-road-to-even-cleaner-road-transport

Daha temiz bir geleceğe giden yolda

CO2 emisyonlarını azaltmaya odaklanmamız gerekir. Bu küresel çapta bir zorluk teşkil eder. Ayrıca şehirlerimizdeki hava kalitesi için de harekete geçmemiz şarttır. Azot oksit (NOx) ve partikül (PM) gibi emisyonlar bu kapsamda yer alır. Bu, yerel bir sorundur.