DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF dealer network

DAF bayi tipleri

DAF bayi tipleri

DAF bayi ağı, çoğu birden fazla işlevi olan farklı tipte sertifikalı bayilerden oluşur.

 
Dealer advice

DAF Dealers™

DAF Dealers, yeni ve ikinci el cihazların satışına ilişkin faaliyetleri yürütür. Satıcılar, belirli bir kullanım için gereken teknik özellikleri doğru şekilde tespit etmek için en modern yazılımları ve derin bilgi birikimi ve deneyimi kullanan taşımacılık danışmanlarıdır. Bir aracın teknik özellikleri tamamlandığında araç doğrudan Eindhoven'daki DAF tesisinden sipariş edilir. Bundan sonra, sipariş edilen aracın durumu ve teslimat süresi hakkında bilgilere her zaman İnternet üzerinden ulaşabilirsiniz.

 
 

DAF Service Partners™

DAF Service Partners, bakım ve onarım ile ilgili her konuda size yardım etmeye hazırdır. Bunlar, en gelişmiş DAVIE tanılama ekipmanına ve son derece yetenekli servis çalışanlarına sahiptir. Aynı zamanda, size diğer markaların kamyonlarına ilişkin bakım ve onarım faaliyetlerinde de yardımcı olabilir. "TRP Programı"nın bir parçası olan DAF Service Partners'ın stoklarında genel amaçlı parçalar bulunmaktadır. Filonuzun bakımını kendiniz gerçekleştirseniz de DAF bayiniz iş ortağınız olmaya devam eder. Sadece DAF parçalarının değil aynı zamanda atölye sarf malzemeleriniz ve römorklar, arka liftler ve gövde araçları ve parçalarının da tedariki sağlanmaktadır.

Mechanic with DAVIE
 
 
DAF-International-Truck-Service

DAF Service Support Points™

DAF Dealers ve DAF Service Partners'ın yanı sıra sınırlı sayıdaki ülkede, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için DAF Service Partners ile bağlantılı olarak faaliyet gösteren DAF Service Support Points™'i bulabilirsiniz.

 
 

DAF Coach & Bus Service Partners

Ayrıca DAF, Avrupa'daki önemli güzergahlarda stratejik konumlara yerleştirilmiş 150 uzman "DAF Coach & Bus Service" iş ortağından oluşan bir ağa sahiptir. Bunlar, halka açık tuvaletler, yiyecek içecek tedariki ve araçtaki ses ve görüntü ekipmanı gibi belirli otobüs bileşenlerinin bakımı ve onarımına ilişkin faaliyetleri yürütür.

DAF coach and bus
 
 
PPFS

PACCAR Parts Fleet Service Dealers™ 

PACCAR Parts Fleet Services'a katılan bayiler Avrupa çapında çalışan uluslararası filolara servis hizmeti sunmaktadır. Avrupa genelinde sipariş edilen parçalar tek bir faturayla sunulabilir. Tek program, tek maksimum fiyat, tek ekstre.

PACCAR Parts Fleet Services dealers
 
 

TRP Mağazaları

TRP mağazaları tüm kamyon ve römork markaları için yüksek kaliteli parça ve servis hizmeti sunmaktadır. Her TRP mağazasında şeffaflık, 2 yıla varan garanti ve yüksek kaliteli parça kullanımı bulacağınıza emin olabilirsiniz. TNO, TÜV ve QBT onaylı olan TRP parçaları en zorlu koşullar altında test edilmiştir. TRP parçalarını diğer tedarikçilerden ayıran özellik budur.

TRP Truck & Trailer Parts Stores
TRP store