DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
5-reasons-daf-dealer-grease-pit-oil-replacement-1600x900

Kamyonunuzu çalışır durumda tutmanın en etkin yolu

DAF bayisinde hizmet

Kamyonunuzun her zaman güvenli ve güvenilir kalmasını sağlıyoruz. Dünya çapında 1100'den fazla bayiden oluşan ağımızla size kolaylık sunuyor ve süreçte tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

 

Bir DAF atölyesini seçmek için 5 neden

 DAF bayiniz tüm onarım ve bakım işlemlerinde size yardımcı olacak beceri ve deneyime sahiptir. Üst düzey niteliklere sahip uzmanlar, gelişmiş diagnostik ekipmanlarını kullanarak kamyonunuzu en verimli durumda tutar.

 
 
 
 

Bize değil,
müşterilerimize kulak verin!

DAF Driver good customer

8,2

Müşteri değerlendirmesi

DAF Driver dealer locations

1100

Dünya çapındaki bayilerin konumları

DAF Services blue

7000

Her gün servis hizmeti sunulan kamyon sayısı

 
 

Eski bir DAF kamyonuna mı sahipsiniz?

Bütçeniz ne kadar olursa olsun kamyonunuzdan en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olabiliriz! 

Doğru zamanda doğru parça

En geniş DAF orijinal parça yelpazesine sahibiz, bununla birlikte eski DAF serilerinin yedek parça yelpazesi de sürekli genişlemektedir. Başka markalar ve römork serileri için de TRP markalı geniş bir parça yelpazemiz mevcut. Bunlara ek olarak atölye malzemelerini ve ihtiyacınız olan yağı da bizden temin edebilirsiniz. Her şey tek adreste!

Daha fazlasını okuyun

Masraflarınızı azaltmanın en akıllıca yolu

Ekibimizin derin bilgisi ve deneyimi, kullandığımız araçlar ve parça bulunabilirliği kamyonunuzun bakımını daha verimli şekilde gerçekleştirebileceğimiz anlamına geliyor, zamanınız ve paranız ise size kalıyor!

Parça ve montaj maliyetleriniz için 12 ay garanti

Tüm parçalarımız 12 ay garantilidir ve bazı parçalar için uzatılmış garanti sağlayabiliyoruz. Aldığınız parçanın montajı DAF bayisinde yapılırsa parça ve işçilik maliyetlerini de kapsıyoruz.

7/24 DAF International Truck Service

Her durumda DAF en iyi International Truck Service'i sunmanın verdiği güvenle 7/24 yanınızdadır. Yol yardımı bir telefon kadar uzakta. Hedefimiz kamyonunuzu en az gecikmeyle tekrar yola çıkarmak.

Sadık müşteriler için ödüller

Kamyonunuzun verimli şekilde çalışması için özel olarak hazırlanan cazip tekliflerden faydalanabilirsiniz.

DAF Services
 

 

DAHA İYİ SERVİS

DAHA İYİ DAF