DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
Vehicle handover DAF truck
 

Uzman satış danışmanlığı
ve zamanında teslimat

DAF satış danışmanları kamyonlarımız hakkında her şeyi bilir: Ürünler, sistemler, araçlar ve hizmetler. Bu taşımacılık danışmanları engin bilgilerinden faydalanarak tüm satış süreci boyunca size rehberlik eder.

 

Dealer advice

İhtiyaçlarınızı enine boyuna anlıyoruz

Bir DAF satış danışmanı sizinle tanıştıktan sonra önce sektörünüz, karşılaştığınız zorluklar, işletme hedefleriniz, filonuzda bulunan araçlar ve kullanım amacınız hakkında sizden bilgiler toplar. Şirketinizi ve ihtiyaçlarınızı iyice anladıktan sonra DAF satış danışmanınız uzman bilgisinden ve deneyiminden faydalanarak ihtiyaçlarınıza en uygun kamyonu belirler.

 

Gelişmiş teknik özellik araçları

DAF kamyonunuz tam ihtiyacınız olan teknik özelliklere göre üretilir. DAF satış danışmanları sizin için en doğru kamyonu belirlemek amacıyla çeşitli gelişmiş araçlar kullanır. Bu araçlardan biri olan TOPEC, kullanım amacı, ağırlık, boyut, kaplin konumu, dönüş çapı, performans ve rotalar gibi tüm önemli konuları dikkate alan devrim niteliğinde bir sistemdir. TOPEC bu verileri kullanarak ideal araç özelliklerini ve ayrıca onarım ve bakım ile finansman seçeneklerini belirler.

 

Detaylı iş teklifi

Kamyonun teknik özelliklerine karar verdikten sonra size anlaşmanın şartlarını açıklayan detaylı bir iş teklifi sunulur. Bu teklifte fiyatlar, gerekli onarım ve bakım sözleşmesi, PACCAR Financial sözleşmesi ve ikinci el değeri garantisi bulunur.


 

Hızlı teslim

Siparişinizi onayladıktan sonra DAF satış danışmanınız istediğiniz tarihte teslimatı gerçekleştirmek için Truck Logistics departmanıyla işbirliği yapar. Herhangi bir nedenle gecikme olursa size derhal bilgi verilir. DAF satış danışmanınız aynı zamanda satış sonrası hizmetleri de takip eder.

 
DAF-Driver-training-2018053-wide

Gelişmiş sürücü eğitimi

Kamyonunuz teslim edildiğinde DAF'ın hizmetleri sona ermez. Sürücünüz DAF sertifikalı bir eğitmenden DAF EcoDrive+ eğitimi alır. Bu eğitim sayesinde sürücünüz kamyonu en modern teknolojilerden faydalanarak en verimli şekilde kullanabilir. Bu eğitim sonucunda %3 ila %5 arasında yakıt tasarrufu sağlanır, lastikler ve frenler daha az aşınır, işletme masraflarınız azalır ve aracı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Daha fazlasını okuyun