DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF-Trucks-NV-HQ-mainbuilding

DAF Hakkında

DAF olarak, fabrikamızdan çıkan tüm DAF kamyonlarıyla gurur duyuyoruz çünkü müşterinin faaliyetlerini yürütmesini sağlayacak bir kamyon ürettiğimizden ve sürücünün benzersiz konfor ile kullanımdan memnun kalacağından eminiz. Kamyonlara duyduğumuz sevgi her parçada ve ayrıntıda görülebilir. Bir DAF'ı diğer kamyonlardan ayıran da budur.

DAF Trucks hakkında daha fazla bilgi alın
 

DAF Trucks Türkiye Otomotiv Ticaret Limited Şirketi’ne Hoşgeldiniz

İstanbul’un ticaret bölgesi “Ataşehir’de” yer alıyoruz. Çok ödüllü araç yelpazemiz gelişmiş tasarımı, düşük işletme maliyeti ve üst düzey sürücü konforu ile bilinir.

> DAF Trucks Türkiye Otomotiv ile iletişime geçin 

 
 
 
 
 
 

Çevre Alanındaki Liderlik

DAF, en katı emisyon standartlarını karşılayan, yakıt verimli ve son derece temiz dizel motorlardan oluşan eksiksiz ürün serisiyle çevreyi koruma alanında liderdir. DAF, çevrenin korunmasına ilişkin ISO 14001 standardını karşılayan ilk Avrupalı kamyon üreticilerinden biridir. Tüm üretim tesisleri "Sıfır Katı Atık" seviyesine ulaşmıştır. En yeni ve son derece gelişmiş teknolojilerin uygulanması sayesinde DAF'ın Belçika'nın Westerlo şehrinde bulunan son derece modern, yeni kabin boya tesisi DAF'ın çevre koruması ve yönetimi konusunda nasıl lider olduğunun en yeni örneğidir.

Daha fazlasını okuyun
 
DAF Sustainability
 
 
DAF new truck in 1952 factory

DAF'ın Tarihi

DAF'ın kökleri, Van Doorne kardeşlerin günümüzde Avrupa'nın en hızlı büyüyen kamyon üreticisi olan firmanın temelini attığı 1928'e dayanır.

Daha fazlasını okuyun
 
PACCAR-range-XF-Euro-6-T680-579

PACCAR Inc. 

PACCAR; Kenworth, Peterbilt ve DAF markaları ile yüksek kaliteli hafif, orta ve ağır hizmete yönelik ticari araçların tasarımında, üretiminde ve müşteri desteğinde dünyanın teknoloji liderlerinden biridir. PACCAR ayrıca gelişmiş dizel motorlar tasarlayıp üretir, ana faaliyet konusuyla ilgili finansal hizmetler ile bilgi teknolojileri sunar ve kamyon yedek parçası dağıtımı yapar. 

 

PACCAR inc.a gidin