DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
working-at-daf-vacancies

DAF'ta çalışma

Otomotiv sektöründe başarılı olmayı tutku haline getirmiş bir kuruluşta çalışmak istiyorsanız sizin için doğru kariyer fırsatlarını sunabiliriz.

 

Kariyerinizi ileri götürmek için DAF'a katılın!

DAF'ta çalışmak, Avrupa'nın en başarılı kamyon üreticilerinden birinde çalışmak anlamına gelir. DAF, her biri şirketin bir parçası olmaktan gurur duyan 8000'den fazla çalışandan destek alır. Bu kişiler, mükemmel bir ürün serisi üretmek ve pazar payını artırmak amacıyla her gün en iyi performanslarını sergilerler. 

DAF'ta önce güvenlik anlayışının hakim olduğu ilham verici ve teşvik edici bir ortamda çalışırsınız. Sadece bir iş seçmiş olmazsınız; DAF'ta kariyer yapmayı seçmiş olursunuz. DAF, çalışanlarına bir lider kuruluştan beklenebilecek mükemmel ek haklar sunar.

Mükemmel kariyer ve kişisel gelişim fırsatlarıyla DAF, aradığınız işverendir.