DAF-Trucks-Entrance-HQ

DAF Trucks NV

DAF Trucks N.V. bir teknoloji şirketidir ve Avrupa'nın bir numaralı ticari araç üreticisidir. DAF, ayrıcalıklı hafif, orta ve ağır hizmete yönelik ticari araçların tasarımında ve üretiminde dünya çapında kalite lideri olan PACCAR Inc şirketinin tamamına sahip olduğu bir bağlı kuruluşudur. PACCAR ayrıca gelişmiş dizel motorlar tasarlayıp üretir, ana faaliyet konusuyla ilgili finansal hizmetler ile bilgi teknolojileri sunar ve kamyon yedek parçası dağıtımı yapar.

 
DAF Driver truck

69.800

2023 Yılı Üretimi

Chart pie

15.6%

2023 Pazar Payı

DAF colleagues

10.000

Çalışan sayısı 2023

 
 

Kaliteli insanlar tarafından üretilen kaliteli kamyonlar

DAF, sektör lideri kamyonlarını Eindhoven (Hollanda), Westerlo (Belçika), Leyland (Birleşik Krallık), Ponta Grossa'daki (Brezilya), Bayswater (Avustralya) ve Dadu (Tayvan) 'daki premium tesislerinde üretmektedir. DAF'ın, XD, XF, XG ve XG+ modellerine yönelik motor fabrikası, bileşen tesisi, preshanesi ve son montaj hattı Eindhoven'dadır. Dingiller ve kabinler Westerlo'da üretilmektedir. Leyland Trucks (bir PACCAR şirketi) şirketin XB serisi hafif ve orta hizmet kamyonlarının yanı sıra XD, XF, XG ve XG+  araçlarını da üretmektedir. DAF ürünlerinin satışı ve servisi Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Asya'da binden fazla bağımsız bayiden oluşan bir ağ tarafından gerçekleştirilir. 

DAF, 7,5 ton Brüt Araç Ağırlığından 50 ton ve üstü Brüt Toplam Ağırlığa kadar eksiksiz bir kamyon serisi sunar. Tüm DAF ürünleri üstün kaliteye sahiptir ve çok çeşitli taşıma uygulamaları için geliştirilmiştir. Müşterilerine her zaman kulak veren DAF; sektördeki kilometre başına en düşük işletme maliyetini, mükemmel taşıma verimliliğini ve maksimum sürücü konforunu sunmaya odaklanan, heyecan verici bir modern ürün grubu geliştirdi.

 
daf.com adresinden DAF Trucks hakkında daha fazla bilgi alın
Production
 
 
DAF Paris
 

DAF bayi ağı, kaliteli ürünler sunan kaliteli bir organizasyondur.

DAF, Avrupa ve diğer bölgelerde DAF Dealers™ ve DAF Service Partners™ ortaklarından (çoğu iki işlevi birden görür) oluşan yaklaşık 1100 temsilciye sahiptir. Bu durumda temel ilke, tüm ihtiyaçlar için tek satış noktası sunmaktır; yeni veya ikinci el bir kamyon alımı, finansman, bakım ve onarım sözleşmeleri, parça ve aksesuarlar ya da ilgili ekipman ve bileşenlerin (arka liftler, soğutma cihazları, vinçler vb.) bakım ile onarım faaliyetleri gibi filonuz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi tek bir adreste bulabilirsiniz. 
 
DAF Bayi ağı hakkında daha fazla bilgi edinin
 
 

DAF Driver dealer locations Dünya Çapında DAF

DAF Trucks N.V.nin Avusturya, Belçika, Çekya, Danimarka, Fransa, Birleşik Krallık, Almanya, Macaristan, İtalya, Polonya, Slovakya, İspanya, İsviçre, ve Türkiye'de bağlı kuruluşları bulunmaktadır. 

Diğer tüm Avrupa ülkelerinde ve Avrupa dışındaki bazı pazarlarda DAF Trucks bağımsız distribütörler tarafından temsil edilir. 
DAF, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için yaklaşık 1000 bayi ve servis noktasından oluşan uluslararası bir ağa sahiptir. 
 
DAF bayileri Hollanda, Birleşik Krallık, İspanya, Macaristan ve bulunan PACCAR Parts Dağıtım Merkezleriyle desteklenir. 

 

 
DAF new truck in 1952 factory

DAF'ın Tarihi

DAF'ın kökleri, Van Doorne kardeşlerin günümüzde Avrupa'nın en hızlı büyüyen kamyon üreticisi olan firmanın temelini attığı 1928'e dayanır.

Daha fazlasını okuyun