PACCAR Connect visual

Büyük veriler

 

DAF Connect , filonuzun ve sürücülerinizin performansını gerçek zamanlı olarak izleyen, karşılaştıran ve optimize eden çevrimiçi bir filo yönetim sistemidir. Maksimum verimlilik, en düşük olası yakıt maliyetleri ve en avantajlı CO2 emisyonları için.

Hızlı bir ilerleme sağlanmaktadır. DAF Connect ile en iyi rotaların planlanması ve her bir kamyonun ve sürücünün yakıt tüketiminin izlenmesi zaten mümkündü. Yakın zamanda da sürücülerin kartlarının ve takograflarının DAF Connect ile çevrimiçi olarak okunması mümkün hale gelmiştir, böylece zamandan ve çabadan ciddi bir tasarruf sağlanmaktadır.

Büyük verilerin ve Bağlantılı Hizmetlerin sürekli gelişimi bunların değerinin gelecekte artacağı anlamına gelir: arkada taban kısmında otomatik olarak görülebilecek araç uyarı sinyalleri, uzaktan kurulumu yapılabilecek yazılım güncellemeleri, verimli bir şekilde planlanabilecek yolda bakım. Bunların hepsi, karlılığınız açısından ve yaşadığımız dünya için büyük avantajlar sağlamaktadır. Her alanda verimlilik elde edilir.

DAF Connect hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ülkenizin web sitesini ziyaret edin veya yerel bayiniz ile iletişime geçin.

 
 
 
 
 
Diğer akıllı lojistik çözümleri