DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF-TR-The-New-Generation-DAF-trucks-2021-XGplus-left-and-XF-right

Türkiye'de DAF

 

DAF Trucks Türkiye Otomotiv Ticaret Limited Şirketi’ne Hoşgeldiniz

Şirketimiz, İstanbul'un ticaret merkezi olan Ataşehir'de bulunmaktadır. Ödüllü araç yelpazemiz, ileri düzeyde tasarımı, düşük işletme maliyeti ve üst düzey sürücü konforu ile tanınmaktadır.

DAF, 7.5 ile 44 ton arası yüksek kaliteli ürün yelpazesini üretip satışını gerçekleştirir ve sürekliliğini sağlar. Ayrıca, sektördeki performans ve verimlilik standartlarını belirler.

XB, XF, XG veya XG+ gövdeli araçlardan hangisini seçerseniz seçin, aracınızın karlılığını maksimize etmek ve sürücülere en iyi sürüş deneyimini sunmak için amacınıza uygun olarak tasarlanmıştır.

DAF Trucks Türkiye, 7'si satış olmak üzere toplam 19 bayi ile hizmet vermektedir. DAF kamyonlarınıza yüksek standartlarda danışmanlık, hizmet ve uzmanlık sunan ağımız; özel, iyi eğitimli dağıtıcılarımızla kazancınızı artırmak için kesintisiz destek sağlar.

 

 
 
 
 

Türkiye

  • DAF Trucks Turkey Otomotiv Ticaret Limited Şirketi

  • Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah.

    Kayışdağı Cd. No:1 Kat:31

    34752 Ataşehir İstanbul

 
Bilgi talebi