DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
  • 26 Kasım 2018 Pazartesi
  • Eindhoven
 

Her park alanı güvenli değildir

Sizin, kamyonunuzun ve taşıdığınız yükün güvende olması gerekir. Yükü çaldırmaktan veya şiddet içeren durumlardan her zaman, her yerde kaçının. 

 
Not all parking lots are safe
 

Konu kamyonunuzun, taşıdığınız yükün ve sizin güvenliğiniz olduğunda yapabileceğiniz çok şey var. DAF bayiniz size akılcı çözümler sunarak yardımcı olabilir.

Güvenli bir yer seçmek ilk adımdır. Güvenlik cihazları kullanmak kesinlikle iyi bir fikirdir. Örneğin TRP Yakıt Hırsızlığı Önleme Cihazı yakıt hırsızlığını engeller. Bunun yanına bir de TRP Dökülme Önleyici Valf ekleyebilirsiniz.

Bir gece kilidi ile kabininizi içeriden kilitleyerek geceleri kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. İyi çalışan kilitler ve kamyonunuzun çevresinde olup bitenleri görmenizi sağlayan bir kamera, makul güvenlik önlemlerine verilebilecek örneklerdir.

Riske girmeyin ve uzman tavsiyesi almak için DAF Bayinizi ziyaret edin. Mağazada bulunan ürünleri öğrenmek için telefon açabilir ya da parts.daf.com adresini ziyaret edebilirsiniz.