DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
Download
  • 1 Eylül 2018 Cumartesi
  • Eindhoven
 

Truckfly

Güzergahınız üzerindeki en iyi durakları bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 
Truckfly
 

Truckfly uygulaması; 21.000 park alanı, 19.000 servis istasyonu ve 7.500 yol üzere restoran hakkında duş sayısı, WiFi ve ATM gibi konularda güncel bilgiler sağlar. Her şey haritada: Gerçek zamanlı trafik güncellemelerini görebilir ya da uydu görüntüsüne geçiş yapabilirsiniz. Aradığınız tüm bilgiler tek bir uygulamada.

Truckfly, kamyon sürücüleri tarafından kamyon sürücülerine özel bir GPS'tir. Uygulamanın 100.000'den fazla kullanıcısı bulunuyor. Puanı 5 üzerinden 4,5. Uygulama 17 dilde sunuluyor. 

Diğer sürücülerin yorumları, uygulamanın güvenilir ve güncel bir bilgi kaynağı olmasını sağlıyor. Playstore veya App Store'dan ücretsiz Truckfly uygulamasını hemen indirin. Gideceğiniz yolları görün ve deneyiminizi diğer sürücülerle paylaşın.

https://www.truckfly.com/