DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF-International-Truck-Service

Uluslararası Kamyon Servisi

DAF International Truck Service (ITS)

Kamyonunuzu tekrar yola döndürüyoruz

 

Herhangi bir arıza durumunda veya diğer beklenmeyen durumlarda DAF Uluslararası Kamyon Servisi'ne tamamen güvenebilirsiniz. Avrupa'nın tamamında DAF servis organizasyonunu harekete geçirmek için DAF ITS'yi telefonla aramak yeterlidir. DAF ITS çağrı merkezi, günde 24 saat, haftanın 7 günü ve yılda 365 gün çalışmaktadır. Deneyimli operatörlerimiz kamyonunuzu en az gecikmeyle tekrar yola döndürmeniz için gereken tüm yardımı sunar.

ITS: Tüm DAF müşterileri için ücretsiz bir hizmet

 
 
Transport-Efficiency-higher-vehicle-availability-rgb-outline-blue

24

günün saati

DAF Driver truck

7

Haftanın günü

DAF Driver good customer

365

yılın günü

 
 

DAF ITS avantajları

  • Tüm Avrupa için tek numara: +31 40 214 3000
  • Günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılın 365 günü
  • On farklı dilde yardım
  • Avrupa'daki 1100 DAF bayisi ve servis noktası aracılığıyla hızlı ve etkili yardım
  • ITS; sürücüye gönül rahatlığı sunar, ödeme teminatı düzenler ve diğer finansal sorunlarla ilgilenir
  • DAF kuruluşunun merkezinde bulunan bir şirket servisi
  • Ayrıca römork, üstyapı ve sürücü için de hizmet sunulur
  • Kendilerini adamış ve iyi eğitimli teknisyenler, araçların çoğunun yerinde onarılmasını sağlar
  • ITS, sürücünün bağlı olduğu merkezi uyarır ve onarımlara ilişkin güncel ilerlemeleri şirketle paylaşır
  • Kamyonunuz minimum gecikmeyle yola döner
 
 

Haftanın 7 günü, günün 24 saati

Bir arama geldiğinde ITS sadece yardım sağlayacak bayi veya servis noktasıyla değil aynı zamanda aracın normal servis noktasıyla da iletişime geçer. Bu, sürücünün finansal konularla ilgili endişelenmesini engellemek için ITS operatörünün derhal bir ödeme teminatı düzenlemesini sağlar. Daha önce yapılmamışsa ITS sürücünün bağlı olduğu merkezi de uyarır ve onarımların ilerlemesiyle ilgili güncel bilgileri şirketle paylaşır.

Tüm gelişmelerin sürekli bildirildiği operatöre danışılarak, kamyonun değiştirilmesi veya bayinin stoğunda bulunmayan bir parçasının hızlı teslimatının ayarlanması için bir karar verilebilir. Avrupa'nın tamamında ITS, yaklaşık 1100 DAF bayisi ve servis noktasından oluşan geniş ve iyi dağıtımlı bir ağa sahiptir. DAF müşterilerine, bir arıza veya kaza durumunda en az 49 ülkede haftanın 7 günü, günün 24 saati anında yardım alma güvencesi verilebilir.

DAF-International-Truck-Service
 
 
 
DAF Internationaltruck services

On farklı dilde yardım

Bugün DAF ITS numarasını (+31 40 214 30 00) arayan herhangi bir kişiye, her biri en az altı dil bilen ITS operatörlerinden biri yanıt verir. ITS, sürücülere toplam on farklı dilde yardım sunabilir. Modern bilgisayar ekipmanları, yolda kalan araca en yakın DAF servis noktasının son derece hızlı bir şekilde belirlenebilmesini sağlar. Yanıt hızı, ITS'nin en güçlü özelliklerinden biridir. Sonuç olarak, arızalanan kamyon yola ne kadar erken dönerse o kadar iyidir. Üstelik, yardım sadece aracın kendisiyle sınırlı değildir; römork, üstyapı ve hatta sürücü için de yardım sağlanır.