DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF driver
 
 

Sürücü kılavuzlar

 

DAF Sürücü Kılavuzları, bir DAF aracının mümkün olduğunca verimli, güvenli ve keyifli bir şekilde kullanılması için gerekli olan önemli bilgileri içerir. 
DAF Hızlı Başvuru Kılavuzu, kamyonunuzdan mümkün olan en kısa sürede en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
VIN numaranızın son sekiz karakterini girerek özel kılavuzlarınızı bulabilirsiniz. Daha sonra PDF dosyalarını indirebilirsiniz. 
Sağdaki görüntüler kamyondaki VIN numarasının tam konumunu gösterir.

 
Driver-manuals-vin-ngdD005779 VIN number
 

İndirmeler


 
 

İlgili Bilgiler

 
Approved Coolants for DAF Trucks