Yollardaki en iyi çok amaçlı kamyon

DAF CF bölgesel, ulusal veya uluslararası taşımacılık, düz yollar veya engebeli arazi için uygundur. İki, üç veya dört dingil yapılandırmasına sahip çekici veya kamyon olarak sunulan DAF CF serisi her yol tipinde kullanılabilir. Yoğun kullanım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretilmiş bu çok işlevli kamyon, toplu veya tanker taşımacılığından inşaat sektöründe ağır hizmet gerektiren işlere ve çöp toplamadan genel dağıtım işlemlerine kadar her türlü uygulamada üst düzey bir performansa sahiptir.

  • Daha yüksek yakıt tasarrufu, düşük devirlerde daha fazla güç ve tork
  • 100 kilograma kadar daha fazla yük kapasitesi
  • Birinci sınıf, kasa yapımcılarının dostu
  • En yüksek taşıma verimi için
  • DAF Connect filo yönetim sistemi
 
DAF CF DTE

DAF Transport Efficiency Kusursuz Mükemmelliğe güç veriyor

DAF CF sektördeki en iyi yakıt tasarrufunu sunuyor. Daha düşük devirlerde daha yüksek tork ile bir araya getirilmiş optimize tahrik hatları, yeni yüksek verimliliğe sahip arka dingiller, gelişmiş elektronikler ve aerodinamik iyileştirmeler, uzun yolculuklar için %7'ye kadar daha yüksek yakıt verimliliği sunar. Toplam sahip olma maliyetinizi azaltmanıza yardımcı olan yakıt tasarrufları.

 
fuel consumption

7

% daha düşük yakıt tüketimi

Additional payload

100

kg ek yük kapasitesi

 
Fuel efficiency

Daha fazla yük kapasitesi

DAF CF eskisinden daha hafiftir, bu da daha fazla yük kapasiteleri ile karlılığınızı artırır. Yüksek verimli ve son derece kompakt yeni Emisyon Son İşlem Sistemi (EAS) ağırlıktan 50 kg tasarruf elde edilmesini sağlar. Yeniden tasarlanmış motorlar ve şasideki optimizasyonlar da ağırlık tasarrufuna katkıda bulunur. Dingil yapılandırmasına bağlı olarak bu iyileştirmeler aracın ağırlığını 250 kg kadar azaltabilir. DAF CF daha fazla yük taşıyabilir. Bu da, her kilogramın önemli olduğu dağıtım gibi uygulamalar için çok değerli bir avantajdır.

Maksimum çalışma süresi

CF, şu anda da son derece güvenilir olması ile ünlüdür. Yeni elektrik ve elektronik yapısı, bu performansı daha da artırır. En yüksek seviyede güvenilirlik ve yardımcı donanım eklerken mükemmel esneklik sunmak için tüm kablo ve bağlantılar iyileştirilmiş ve basitleştirilmiştir. Böylece araçtan en uzun süre yararlanmak ve daha düşük işletme maliyetleri elde etmek mümkün olmuştur. 


 
 
 
 

 

DAF CF hakkında ayrıntılı bilgiler

 

DAF CF
Dış tasarım

DAF CF'in dış görünümünde, onu görsel çekicilik açısından benzersiz bir yere taşıyan tamamen yeni tasarım özellikleri vardır.

DAF CF
Sürücü konforunda örnek alınan kamyon

DAF CF sektördeki en çok yönlü kamyon olduğu için kabini kişisel zevkinize ve taşıma ile ilgili ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz gibi şekillendirmek için çok sayıda seçenek bulunur.

 
DAF XF
Tahrik hattında mükemmellik

İşe uygun tahrik hattını kullanarak %7'ye kadar ek yakıt tasarrufu ve böylece %7 daha az CO2 emisyonu elde edilebilir.

DAF CF
Geliştirebileceğiniz mükemmel bir temel

İster kancalı vinç sistemi, düz yatak, kutu tipi kasa ile; ister diğer üstyapılar ile donatılmış olsun, DAF CF, şasi yapılandırmaları konusunda benzersiz bir esneklik sunar.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Verimlilik, özel çalışma şeklinize uygun olarak tasarlanmış doğru kamyonun tercih edilmesiyle mümkündür. 3D DAF Kamyon Yapılandırıcıyla kabin, renk, dış kısım, tahrik hattı, şasi seçenekleri ve daha fazlasını yapılandırın.

Yapılandırıcıyı Başlatın
 
 

DAF Bayilarimiz Size Yol Gösterir

Taşımacılık hizmetinin etkili olması için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Bu nedenle, DAF bayilerimiz çeşitli profesyonel servislerle eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunar ve doğru aracı seçmenize, finansmanı ayarlamanıza ve filonuzu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olur.

DAF Connect visual

Bağlantılı Hizmetler

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar. Yılın 365 günü, 24 saat ulaşabileceğiniz bu platform araç kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerini azaltmanıza ve lojistik verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi