Uzun mesafe taşımacılığında performans ölçütü

Güçlü çoklu torka sahip PACCAR motorları, en yeni nesil TraXon şanzımanları ve optimize edilmiş direksiyon kullanımı ile DAF XF, maksimum taşıma verimliliği için geliştirilmiştir. Ultra modern dış tasarımı sayesinde yollardaki en göz alıcı uzun mesafe kamyonudur. Ayrıca geniş ve lüks iç alan, keyifli bir sürüş deneyimi sunar.

 • Sektörde lider yakıt tasarrufu
 • Yüksek yük kapasiteleri
 • Birinci sınıf, kasa yapımcılarının dostu
 • En yüksek taşıma verimi için
 • DAF Connect filo yönetim sistemi
 
DAF XF

DAF Transport Efficiency Kusursuz Mükemmelliğe güç veriyor

DAF XF sektördeki en iyi yakıt tasarrufunu sunar. Daha düşük devirlerde daha yüksek tork ile optimize edilmiş tahrik hatları, yeni ve yüksek verimli arka dingiller, gelişmiş elektronik performansı ve aerodinamik geliştirmeler uzun mesafe yolculuklarında %7'ye kadar daha yüksek yakıt verimliliği sunar. Bu da yılda binlerce Euro tasarruf yapmanızı sağlayabilir!

 
fuel consumption

7

% daha düşük yakıt tüketimi

Additional payload

100

kg ek yük kapasitesi

 
 

 

Sektörde lider yakıt ekonomisi

 
 • PACCAR MX-11 ve MX-13 motor yenilikleri
 • Yeni verimli TraXon otomatikleştirilmiş şanzıman
 • Daha hızlı oranlara sahip yeni, yüksek verimli arka dingiller
 • Aerodinamik optimizasyonlar
 • Gelişmiş güç aktarma sistemi yazılım özellikleri

Daha düşük devirlerde daha yüksek tork ile optimize edilmiş tahrik hatları, yeni ve yüksek verimli arka dingiller, gelişmiş elektronik performansı ve aerodinamik geliştirmeler uzun mesafe yolculuklarında %7'ye kadar daha yüksek yakıt verimliliği sunar. Bu da yılda binlerce Euro tasarruf yapmanızı sağlayabilir!

 

Daha fazla yük kapasitesi

 
 • Yüksek verimli ve son derece kompakt yeni Emisyon Son İşlem Sistemi (EAS) ağırlıktan 50 kg tasarruf elde edilmesini sağlıyor
 • Yeniden tasarlanmış motorlar ve şasideki optimizasyonlar ağırlığı daha da azaltmaya katkıda bulunuyor. 

Dingil yapılandırmasına bağlı olarak bu özellikler aracın ağırlığını 100 kg kadar azaltmaya olanak sağlar. Böylece daha fazla yük kapasiteleri elde edilebilir ve bu, özellikle her kilogramın önem taşıdığı uygulamalarda büyük avantaj sunar.


 

Maksimum çalışma süresi

DAF XF şu anda da son derece güvenilir olması ile ünlüdür. Yeni elektrik ve elektronik yapı, bu performansı daha da artırıyor. En yüksek seviyede güvenilirlik ve yardımcı donanım eklerken mükemmel esneklik sunmak için kablo ile bağlantıların sayısı azaltıldı ve basitleştirildi. Böylece araçtan en uzun süre yararlanmak ve en düşük işletme maliyetlerini elde etmek mümkün. 

Fuel efficiency
 
 

 

DAF XF hakkında ayrıntılı bilgiler
 

DAF XF
Dış tasarım

Tasarım özellikleri sayesinde DAF XF yollardaki en dikkat çekici kamyondur. Ayrıca taşıma verimliliğinizi artırmak için mükemmel aerodinamik özelliklere de sahiplerdir.

DAF XF
Sınıfındaki en iyi kabin özellikleri

DAF XF, DAF kamyonlarının dünya çapında tanınmasını sağlayan mükemmel sürücü konforu standartlarını daha da geliştirmektedir.

 
DAF XF
Tahrik hattı

Sektördeki en yüksek yakıt verimliliği; mükemmel şekilde entegre edilmiş tahrik hatları, sınıfının en iyisi motorlar, şanzımanlar ve arka dingiller ile elde edilir.

DAF XF
Her türlü üstyapı için ideal temel

Kusursuz mükemmellik, kamyonların akıllıca düşünülmüş şasisinde görülmektedir. Yüksek kaliteli çelikten üretilen bu şasi dayanıklı, dengeli ve hafiftir. Dahası, kasa yapımcılarına büyük kolaylık sunmak üzere alandan tasarruf etmeye olanak sağlayan özelliklere sahiptir.

 
DAF 3D truck configurator

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Verimlilik, özel çalışma şeklinize uygun olarak tasarlanmış doğru kamyonun tercih edilmesiyle mümkündür. 3D DAF Kamyon Yapılandırıcıyla kabin, renk, dış kısım, tahrik hattı, şasi seçenekleri ve daha fazlasını yapılandırın.

Yapılandırıcıyı Başlatın
 
 
 

DAF Bayilarimiz Size Yol Gösterir

Taşımacılık hizmetinin etkili olması için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Bu nedenle, DAF bayilerimiz çeşitli profesyonel servislerle eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunar ve doğru aracı seçmenize, finansmanı ayarlamanıza ve filonuzu en iyi durumda tutmanıza yardımcı olur.

DAF Connect visual

Bağlantılı Hizmetler

DAF Connect filo yönetimi platformu sürücülerinizin, araçlarınızın ve lojistik süreçlerinizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgiler almanızı sağlar. Yılın 365 günü, 24 saat ulaşabileceğiniz bu platform araç kullanılabilirliğini artırmanıza, işletme giderlerini azaltmanıza ve lojistik verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi