DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
DAF-Used-Trucks-First-Choice_2016271-HR-teaser

İkinci el kamyon mu arıyorsunuz?

 
 
 

Yeni bir kamyon satın almak istemiyor ama kaliteden de ödün vermeden güvenilir bir kamyonla yola çıkmak istiyorsanız o zaman ikinci el bir DAF kamyon satın almak sizin için iyi bir çözüm olacaktır. Bu şekilde hem kamyonun kalitesinden emin olabilir hem de yeni bir model aldığınızda faydalanabileceğiniz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.  

 

First Choice

DAF Used Trucks bir "First Choice" serisi sunmaktadır. DAF'ın arkasında durduğu bu kalite göstergesi sayesinde aldığınız kamyon, aşağıda belirtilen on adet güvence gibi bir dizi kriteri karşılamaktadır:

  • Kamyon beş yaşından daha yenidir
  • Kamyon 500.000 kilometrenin altındadır
  • Kamyon "yeni gibi" durumdadır
  • Belgelendirilmiş bakım geçmişi mevcuttur
  • Eksiksiz test raporu mevcuttur
  • Kamyon DAF kontrol listesindeki 200 noktanın tamamından geçmiştir
  • Tüm bakım ve onarımlar devir teslimden önce yapılmıştır
  • Kamyon anında kullanıma hazırdır
  • Bakım veya finans sözleşmesi yapma olanağı mevcuttur
  • 1 yıllık Euro 6 garantisi sunulur

 

DAF Used Trucks teaser
 

 

İkinci el bir DAF kamyonu nereden satın alabilirim?

 

DAF, Avrupa çapında birçok özel Used Trucks Merkezine sahiptir. Bu merkezlerde sürekli olarak çok çeşitli ikinci el araç seçenekleri sunulmaktadır. Tüm bu araçların servis geçmişi kayıt altındadır. DAF Used Trucks Merkezlerindeki uzmanlar, spesifik uygulamanıza en uygun ikinci el aracı seçmede size mümkün olan en iyi tavsiyeyi verecek şekilde eğitim almıştır. İkinci el araçlarımızın çoğu 3 ile 5 yaş arasında olup Batı Avrupa yollarında ve iklim koşullarında kullanılmıştır.

 

 
DAF-Used-Trucks-First-Choice

İkinci el bir kamyonu kendi ihtiyaçlarıma göre özelleştirebilir miyim?

Şirket renklerinize uygun ikinci el bir DAF kamyon mu istiyorsunuz? Ya da kamyonun bazı parçalarını kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek mi istiyorsunuz? Burada da önünüzde pek çok seçenek mevcut. Çeşitli imkanlar hakkında daha fazla bilgi almak için DAF bayinizle iletişime geçin.

 
 
 

Yüksek kaliteli ikinci el kamyondan çok daha fazlası


Yüksek kaliteli bir ikinci el DAF kamyon, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Her DAF kamyon, sizin için profesyonel destek ve servis, finansman, hızlı yedek parça teslimi ve yeterli yol yardımı hizmeti sağlayan uluslararası bayi ve servis organizasyonu desteğine sahiptir.

İkinci el kamyon finansmanı

İkinci el DAF kamyonlar için finansman ve kiralama ortağınız olan PACCAR Financial, yeni ikinci el DAF araçlara sahip olmak isteyen müşteriler için kapsamlı finansman seçenekleri sunar.

Daha fazlasını okuyun

Onarım ve Bakım

DAF MultiSupport ikinci el kamyonunuzdan çok daha iyi yararlanmanıza yardımcı olur. Onarım ve bakım paketlerimiz 8 yıla kadar tüm araç uygulamaları için özel servis çözümleri sunar.

Daha fazlasını okuyun

Yol yardımı

İkinci el DAF kamyonunuzla yolda bir sorunla mı karşılaştınız? O zaman DAF'ın yol yardımı hizmetine her zaman güvenebileceğinizi bilmek sizi rahatlatacaktır.

Daha fazlasını okuyun

Parçalar ve aksesuarlar

İkinci el kamyonunuz için parça veya aksesuar mı arıyorsunuz? Her yaştan araç için doğru ürün kalitesi ve fiyata sahip çok çeşitli DAF orijinal parçaları sunuyoruz.

Daha fazlasını okuyun
DAF Services