Yeni bir kamyon satın alma

Kamyonunuz yalnızca bir ulaşım aracı olmaktan öte sizin ekmek kapınızdır. Bu yazıda yeni bir kamyon satın alırken hangi faktörlerin önemli olduğunu açıklıyoruz.


 

Bir kamyonun fiyatı ne kadardır?

Bu sorunun tek bir yanıtı yoktur. Kamyon türlerinin sayısı ve mevcut olan çok sayıda seçenek nedeniyle kamyon fiyatları büyük oranda farklılık gösterir. Asıl konu, sizin için önemli ve değerli olan faktörlere uygun bir kamyon seçmektir. 

Yeni bir kamyon satın alma

Her şey sizin kontrolünüzdedir: Yeni bir DAF kamyon almaya karar verdiğinizde kamyonunuzu tamamen kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Yine de birkaç faktör sabit kalır. Bu faktörler; DAF kamyonların güvenilirliği, dayanıklılığı ve benzersiz sürücü konforudur. Bu temel özelliklerin dışında hemen hemen her şeyi özelleştirebilmek mümkündür.

 

 
DAF Euro 6 model range
 
 


Finansmanı kendime uygun şekilde nasıl ayarlayabilirim?

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir kamyon bulduğunuzda DAF finansman konusunda da güvenilir bir ortaktır. Benzersiz finansman seçenekleri sayesinde PACCAR Financial kişiye özel ihtiyaçlara uyarlanabilen yenilikçi satın alma ve kiralama planlarıyla uzun yıllar boyunca kamyon sahiplerine destek vermektedir. 

Finansman hakkında daha fazla bilgi edinin
 

 

Diğer seçenekler: İkinci El DAF Kamyonlar

Yeni bir kamyon satın alma konusunda tereddüdünüz mü var? Belki de başka bir alternatif sizin durumunuza daha uygun olabilir. DAF Used Trucks aracılığıyla aynı yüksek kaliteli servisi sunan neredeyse yeni binlerce kamyon arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bunun dışında kamyon kiralamak da sizin için cazip bir seçenek olabilir. 

 

DAF Used Trucks Web Sitesine gidin
 
 
DAF-Used-Trucks-First-Choice

dealer_locator_sales_advice Sorularınız mı var?

Kamyon satın almak, kolayca verilebilecek bir karar değildir. Bu konuda uzman tavsiyesi almak için DAF bayinizle iletişime geçin.
Ayrıca daha fazla bilgi almak için bu web sitesine de göz atabilirsiniz.