DAF-3D-truck-configurator

Benzersiz 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı Prestijli Computable Awards 2018 İçin Aday Gösterildi.

 
Download
  • 27 Eylül 2018 Perşembe
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

DAF Trucks NV, müşterilerin ideal kamyonlarını çevrimiçi olarak tasarlamalarına olanak veren 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı için prestijli Computable Awards 2018'e aday gösterildi.Pazar lideri kamyon üreticisi, "Yılın Dijital İnovasyonu" kategorisinde aday gösterildi.

 

Computable Awards, Avrupa'daki en etkili ICT ödülleri arasında ve son yıllarda çığır açan yenilikler geliştirerek kalabalığın arasından sıyrılan şirketlere, projelere ve bireylere, bireysel kategori ödülleri verilmektedir.

3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı, müşterilerin her belirli uygulama için gereksinimlerini en iyi karşılayan bir kamyon çevrimiçi tasarlamalarını sağlar. Akla gelebilecek herhangi bir kamyon ve şasi varyantları, akla gelebilecek her fabrika seçeneği de dahil olmak üzere çevrimiçi aracı kullanarak yapılandırılabiliyor. Buna ek olarak, 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı, müşterilerin egzoz gazı arıtma sistemi, yakıt tankları ve pil kutuları gibi bileşenlerin tam olarak düzenlenmesini görüntülemelerini sağlıyor.

Doğrudan Kontrol

Yapılandırma sırasında sanal kamyon 360 derece döndürülebildiği için, şasi ve kabin varyantının, herhangi bir seçenek ile birlikte, istenen uygulama ve kabin gövdesi için ideal seçim olup olmadığını hemen kontrol etmek mümkün. Bu özellik, üst yapıcılar için özellikle seçilmiş bileşenlerin doğru şekilde takılıp takılmadığını görmelerine yardımcı olur. Tüm araç spesifikasyonu, doğrudan 3D DAF Truck Configurator'dan üst yapıcı ile paylaşılabiliyor.

Ortaklarımızla İşbirliği

3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı DAF Trucks’ın ana ortağıyla yakın işbirliği içinde geliştirildi. Örneğin CAD kaynak dosyaları Siemens Teamcenter tarafından yönetildi. DAF tedarikçilerinden biri olan Kisters, bu kaynak dosyaları gerçeğe yakın görüntülere dönüştürürken, Valtech yapılandırıcının ön ucunu geliştirdi. Atos sistem entegrasyonundan sorumluydu, üst yapıcılar için özellikler eklemek için Incentro ve –en son ama en az değil- sanal gerçeklik uygulaması ISAAC tarafından geliştirilmiştir. Computable Awards 2018 için adaylar DAF 3D Kamyon Yapılandırıcısı, müşterilerin araçlarını en son teknolojiyi kullanarak titiz gereksinimlerine göre tasarlamalarına yardımcı olan yenilikçi ve benzersiz bir yol sayesinde aday gösterildi. Bu yaklaşım, kamyon spesifikasyonlarının hazırlanmasından müşteriye teslimata kadar çevrimiçi süreci kolaylaştırır -kamyon endüstrisinde bir ilk. 

 

Basın İletişim Bilgileri

Gazeteci misiniz? Şirketimiz, ürünlerimiz, servislerimiz veya başka bir konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com