DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
  • 21 Mart 2019 Perşembe
  • Bellevue, Washington
  • PACCAR inc.
 

PACCAR, 10 PPM Kalite Ödülü Kazananlarını Takdir Etti

PACCAR, çok titiz bir şekilde belirlenen “10 PPM” PACCAR kalite standardını karşılayan veya bu standardların çok üstünde performans gösteren tedarikçilerini her yıl takdir ediyor. Bu, PACCAR'a gönderilen her bir milyon parçada 10 adet arızalı parçaya karşılık gelmektedir. Ödüllendirilmiş tedarikçiler ayrıca dağıtım performansı, müşteri desteği ve ticari etki anlamında da önemli kriterleri yerine getirmelidirler. PACCAR bu sene bu yüksek kalite performansına ulaşan toplamda 26 ülkenin yer aldığı 4 kıtadan 337 tedarikçiyi takdir etti.

 
PACCAR Ste-Thérèse, Canada Truck Factory
 

PACCAR global kalite genel müdür yardımcısı Debra Poppas: “PACCAR’ın 2018 yılında kamyonlarımız için rekor bir talebi vardı. 10 PPM tedarikçimiz büyüyen pazarda PACCAR’a olağanüstü kalite sağlayarak PACCAR’ın müşterilerine sektördeki en kaliteli kamyonları teslim etmesine olanak vermiştir.” dedi. “Müşterilerimizin yüksek beklentilerini aşarken bizimle beraber çalışan tedarikçilerimizi özverilerinden dolayı takdir ediyoruz.”

PACCAR kıdemli genel müdür yardımcısı Darrin Siver, “2018 yılı 10 PPM ödül kazananlarını başarılarından dolayı tebrik ediyoruz” dedi. “Mühendislik, üretim ve satış sonrası süreçlerimize olağanüstü destek sağlayan bu tedarikçiler PACCAR için önemli ortaklardır.”

PACCAR’ın 2018 yılı 10 PPM ödülü kazananlar listesine www.paccar.com adresinden ulaşabilirsiniz.