Download
  • 8 Ocak 2020 Çarşamba
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Yeni: DAF Connect'te Remote Tacho Download

Takograf ve sürücü belgesi bilgilerinin çevrimiçi okunması, saklanması ve analizi

DAF Trucks, DAF Connect filo yönetim platformuna yeni bir işlev ekliyor: Remote Tacho Download. Taşıma operatörleri bu işlev sayesinde sürücü belgesi ve takograflar belleğini çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak okumak, saklamak ve analiz etmek için kullanabilecek. Remote Tacho Download, operatörün doğru takograf yönetim sistemini korumasına ve zamandan tasarruf etmesine yardımcı olur.

 
Remote Tacho Download DAF Connect
DAF Trucks, sürücü belgeleri ve takografların otomatik ve kablosuz şekilde okunması, saklanması ve analizi için Remote Tacho Download uygulamasını sunuyor.
 

Remote Tacho Download; araçların, filoların ve sürücülerin performansını gerçek zamanlı olarak izleyen çevrimiçi filo yönetimi platformu olan DAF Connect kumanda tablosuna bir uygulama olarak eklenmiştir. Yeni uygulama, bağlı araçlarda ve sürücülerinde bulunan takograf bilgilerinin tamamına hızlı ve kapsamlı erişim sunar. Sürüş süreleri ve dinlenme süreleri gerçek zamanlı olarak gösterilir.

Remote Tacho Download ile DAF, üç çözümü bir arada sunar: İndirme, saklama ve analiz için bir araç. DAF Connect Pazarlama Müdürü, Jorg Wijnands: "Sürücü belgelerinin ve takografın belleğinin doğru kaydını tutmak çok fazla iş gücü gerektiren ve hata ihtimali olan bir işlemdir. Yanlış tutulan her kayıt için binlerce euro ödeyebilirsiniz."

DAF Connect'in yeni Remote Tacho Download işlevi, tüm yasal gereksinimlere tamamen uygun şekilde takograf bilgilerinin otomatik olarak okunmasını ve saklanmasını sağlar. Wijnands: "Taşıma operatörü, kamyonlarını ve sürücülerini sürekli olarak izleyerek sürüş ve dinlenme süresi yönergelerine uyduklarından emin olabilir ve gerektiğinde müdahale edebilir. Bu da yol güvenliği ve para cezası riski açısından daha iyi güvence sağlar."

Remote Tacho Download uygulamasını artık DAF Bayinizden edinebilirsiniz.

 

 

Basın iletişim bilgileri: 

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com