DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
Download
  • 2 Haziran 2022 Perşembe
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

Yeni Nesil DAF, 10.000 üretim dönüm noktasına ulaştı

DAF’ın 90 yılı aşkın tarihindeki gelmiş geçmiş en başarılı tanıtım

DAF, 10.000. Yeni Nesil DAF kamyonunu üretti. Yeni Nesil DAF XF, XG ve XG⁺ serisinin resmi üretiminin henüz geçen kış başladığı düşünülürse günümüzün dönüm noktası, DAF’ın ezber bozan kamyonlarının büyük başarısını kanıtlıyor.

 
New Generation DAF reaches 10000 production milestone
DAF, 10.000. Yeni Nesil DAF kamyonunu üretti.
 

Tamamen yeni geliştirilen Yeni Nesil XF, XG ve XG, Avrupa’da birçok ülkede ‘International Truck of the Year 2022’ ve ‘Truck of the Year’ ödülünü kazandı.

%10’a kadar daha fazla yakıt verimliliği

DAF, yeni Avrupa Kütle ve Boyut yönetmeliklerinden en iyi şekilde faydalanarak verimlilik, güvenlik ve sürücü konforu alanında yeni bir sektör standardı belirleyen ilk ve şu ana kadarki tek kamyon üreticisidir. Olağanüstü aerodinamik özellikler, yeni tahrik hatları ve gelişmiş sürücü yardımı sistemleri sayesinde müşteriler, yakıt tüketiminde %10’dan fazla tasarruf sağladıklarını bildirdi. Bu da CO2 emisyonlarında benzer düşüşlerle sonuçlandı.

Mükemmel kombinasyon

DAF Trucks Pazarlama ve Satış Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink: “Yeni Nesil DAF XF, XG ve XG hem sürücülerin hem de filoların favorisidir. Yeniliklerle dolu ve göz alıcı tasarıma sahip üstün kaliteli kamyonlarımız; rüya gibi bir sürüş deneyimi sağlamanın yanı sıra sektördeki en büyük ve en rahat kabinleri sunar. Araç sahipleri, en düşük işletme maliyetlerinden ve en yüksek çalışma süresinden faydalanır. Mükemmel kazan-kazan kombinasyonu.”

Son derece becerikli çalışanlar

DAF Trucks Başkanı Harry Wolters: “10.000 kamyon üretimi dönüm noktası yalnızca Yeni Nesil DAF kamyonlarının mükemmel özelliklerini yansıtmakla kalmayıp aynı zamanda kendini işine adamış 10.000’den fazla DAF çalışanının da bir kanıtıdır. Çalışanlarımız, ödüllü kamyonlarımızın tasarımından, geliştirilmesinden, üretiminden, pazarlamasından ve satış sonrasından sorumludur.”

 
 
 

Basın İletişim Bilgileri

Gazeteci misiniz? Şirketimiz, ürünlerimiz, servislerimiz veya başka bir konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Rutger Kerstiens
Kurumsal İletişim Departmanı

T: +31 (0)40 214 4191
E: rutger.kerstiens@daftrucks.com

 
Rutger Kerstiens