DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
PACCAR-Parts-announces-construction-of-New-Parts-Distribution-Center_HR

PACCAR Parts, Yeni Parça Dağıtım Merkezi'nin inşasını duyurdu

Almanya, İsviçre ve Fransa'daki DAF müşterilerine parça tedarikini daha da geliştirmek üzere

 
Download
  • 25 Ağustos 2023 Cuma
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V.
 

PACCAR Parts, Almanya'nın Bayern eyaletinin Massbach şehrinde son teknoloji ürünü yeni bir Parça Dağıtım Merkezi'nin (PDC) inşaatına başladı. 85 milyon Euro'luk bir yatırımın başlangıcını işaret eden resmi bir temel atma töreni düzenlendi. PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek, "Yeni PDC; Almanya'daki, İsviçre'deki ve Fransa'nın doğu kesimindeki DAF bayileri ve müşterileri için sektör lideri parça tedarikimizi daha da güçlendirmede önemli bir rol oynuyor," diyor.

 

Yeni 240.000 fit karelik (22.000 metrekarelik) tesis 54 dönümlük (22 hektar) bir alanda yer alacak ve 2024 yılında açılması bekleniyor. Bu işletme, gönderilerin ve acil durum siparişlerinin saatler içinde bayi ağına teslim edildiği birinci sınıf hizmet sağlamak üzere tasarlanmıştır.

PDC, 80.000'den fazla farklı parçayı saklama kapasitesine sahip olacaktır.

Massbach PDC; sipariş yönetimini daha iyi yerine getirmek için ses yönlendirmeli malzeme işleme, en gelişmiş tarama ekipmanı ve otomatik paketleme sistemleri gibi en son teknolojileri ve yenilikleri kullanacaktır.

Binada güneş enerjisi kullanılacağı ve "yeşil çatı" konseptleri uygulanacağı için PACCAR'ın çevre konusundaki lider konumu daha pekişecektir. Çevre dostu ısı pompalarının yıl boyunca bina sıcaklığını koruması planlanmaktadır. Sahaya elektrikli kamyon şarj tesisleri kurulacak ve malzeme taşıma ekipmanı filosunun tamamı elektrikli olacak, bu da sahada sıfır gaz emisyonu ve sessiz çalışma sağlayacaktır.

DAF Başkanı ve PACCAR Başkan Yardımcısı Harald Seidel, "Yeni ve son teknoloji PACCAR Parts Dağıtım Merkezi'ne yapılan bu yatırım, DAF'ın Avrupa'nın en büyük kamyon pazarı olan Almanya'daki pazar konumunu daha da güçlendirmesini destekleyecek" dedi.  "DAF, Alman ağır hizmet tipi kamyon segmentinde lider ithalat markasıdır ve piyasaya sürdüğümüz olağanüstü yeni nesil ürünlerle daha da büyümeyi planlıyoruz. Uzun mesafe ve ağır yük taşımacılığı için yeni nesil XF, XG ve XG+, '2022 Yılının Uluslararası Kamyonu' ödülünü aldı ve dağıtım ve mesleki uygulamalara yönelik yeni DAF XD, 2023 yılında bu prestijli ödülün sahibi oldu."

PACCAR Parça Genel Müdürü ve PACCAR Başkan Yardımcısı Laura Bloch, "Massbach PDC'nin stratejik konumu, bayi erişimimizi genişletiyor ve satış sonrası parça dağıtımında birinci sınıf hizmet taahhüdümüzü pekiştiriyor" dedi. "Müşterilerimize en yüksek ürün bulunabilirliğini, en iyi müşteri deneyimini ve sektörde benzersiz bir değer sunma konusundaki temel değerlerimizi sürdürmekten gurur duyuyoruz."

 

 
 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com

Rutger Kerstiens