Download
  • 5 Mart 2024 Salı
  • Eindhoven
  • DAF Trucks N.V
 

DAF Trucks, 2024 Fleet News Awards'ta üç ödül aldı

DAF Trucks, üst üste ikinci kez Londra'daki prestijli 2024 Fleet News Awards'ta "Fleet Manufacturer of the Year" ünvanıyla onurlandırıldı. Ayrıca DAF, dağıtım kamyonları için iki ödüle layık görüldü: Çok yönlü XD ve LF şehir dağıtım kamyonu, sırasıyla 12 tona kadar ve 12 ton üstü kategorilerinde "Best Rigid Truck" ödülünü aldı.

 
01-DAF-Trucks-secures-three-awards-at-Fleet-News-Awards-2024-cropped
DAF, Londra'daki 2024 Fleet News Awards'ta üç ödül aldı.
 

Fleet News Awards töreni, kamyon filosu sektöründeki en iyi performans gösteren şirketleri ve kamyonları takdir edip onurlandırmak üzere her yıl düzenlenir. Jüri, iş profesyonellerinden oluşan bağımsız bir paneldir.

Fleet Manufacturer of the Year

DAF Trucks bir kez daha "Fleet Manufacturer of the Year" ödülünü aldı. Jüri panelinin yorumları şöyle oldu: "Mükemmel bayi ağının desteğiyle DAF, filo ve taşımacılık yöneticileri için en iyi ürün ve servis teklifine sahip olduğunu bir kez daha kanıtladı."

Best Rigid Truck ödülleri

DAF, başarılı LF ve XD modelleri sayesinde en az iki adet "Best Rigid Truck" ödülüne layık görüldü. LF, 12 tona kadar kategorideki en iyi kamyon olarak adlandırılırken XD, 12 tonun üzerindeki segmentlerde Best Rigid Truck seçildi.

Jüri, LF'den etkilendi: "Mevcut XB'nin özelliklerini paylaşan LF, başarısı kanıtlanmış bir güç aktarma sistemine sahip mükemmel bir kamyon. Konforlu kabini, olağanüstü manevra kabiliyeti ve geniş bayi ağıyla birçok operatör için mükemmel seçim. Kesinlikle sınıfının en iyisi." 
Jüri ayrıca DAF XD'den de övgüyle bahsetti: "İyi teknolojilerin yanı sıra mükemmel bir sürüş ortamı sunan modern kamyon XD, dizel ve elektrikli modelleriyle her türlü kullanım için güç aktarma organlarına sahiptir. Ayrıca DAF, güvenliği ön plana çıkarmıştır."

 

 

Press Contacts

Are you a journalist and do you have a question? Please contact: 

Rutger Kerstiens
Corporate Communications Department

Tel: +31 (0)40 214 2874 
E-mail:  rutger.kerstiens@daftrucks.com

 

For general questions about DAF, please use:

Tel: +31 (0)40 214 9111 
E-mail:  info@daftrucks.com

Rutger Kerstiens