Download
  • 18 Eylül 2019 Çarşamba
 

Uluslararası Final’e katılacak şampiyonumuz Turhan Öz, 7 yıldır Güvenok Lojistik’te çalışıyor

Türkiye’nin en iyi kamyon sürücüsü Güvenok Lojistik sürücülerinden oldu.

Ulusal DAF Sürücü Yarışması’nın şampiyonu olan Turhan Öz’ün çalıştığı firma, Güvenok Lojistik, sektörde en önde gelen ulusal firmalardan biri. 1998 yılında kurulan Güvenok Lojistik akaryakıt sektöründe güvenli ve kaliteli taşımacılığı amaç edinerek kısa zamanda başarılı bir büyüme gerçekleştirdi. Kaliteli, güvenli ve kanunlara uygun operasyonlar sayesinde akaryakıt taşımacılığı sektöründe en başarılı firmalardan biri haline geldi.

 
Turhan Öz kazandığı Sürücü Yarışması kupası ile 7 yıldır çalıştığı Güvenok Lojistik’te.
 

2006 yılında yaptığı atılım ile, Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının depolar arası taşımalarını yapmaya başladı. Müşteri odaklı güvenli ve kaliteli taşımacılığı merkez alan bir yaklaşımla sektöre yön veren firmalar arasında yerini aldı. 12 şubesi olan Güvenok Lojistik akaryakıt taşımacılığı dışında gaz, ihrakiye, jet-al uçak yakıtı, deniz araçları yakıtı gibi taşımacılıklar da yapmakta.   

Turhan Öz, Güvenok Lojistik’le ilgili tecrübelerini bu cümlelerle anlattı: “Güvenok Lojistik, sürekli büyüyen, yenilikçi eğitimlere, kanun ve kurallara önem veren bir firmadir. Genç bir yönetim kadrosuna sahip olan firma, sürücü kadrosunu da geliştirmekte. İlk işe başladığımda 80 kişilik olan sürücü kadrosu bugün itibarıyla 450 kişi oldu. Bilgi ve tecrübelerimi yeni operatör arkadaşlarıma, şirket içi eğitimlerle aktarma şansı buluyorum. Guvenok Lojistik’te çalışmaktan çok memnunnum.”