DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 
Download
  • 1 Eylül 2020 Salı
  • DAF TRUCKS TURKEY OTOMOTİV TİCARET LTD. ŞTİ
 

DAF BAYİ MERTSAN büyük adımlar atıyor

1 Eylül 2020 Mertsan'dan itibaren Ankara'nın DAF Satış ve Servis bayisi, satış ekibi faaliyetlerinin büyümesini ve müşterilerini mümkün olan en iyi konumda desteklemek için iki TRP mağazası açıyor.

 
Samsun1
 

DAF-MERTSAN, hizmet ve satış faaliyetleri için yılın 3. çeyreğinde için Samsun ve Antalya'ya odaklanıyor bu iki şehir için DAF-MERTSAN, tüm kamyon ve treyler markalarını idare edebilecek son teknoloji ürünü iki atölye kurdu. DAF sistemlerine erişimleri var ve orijinal DAF yedek parçalarıyla tüm DAF araçlarının tam bakımını yapabilir. Her iki atölye de garanti ve saha eylemleri için DAF sistemlerine erişebilirler, bu şekilde DAF-MERTSAN, DAF'ı satın alan müşterilerin mobilitesini garanti edebilir.

DAF-MERTSAN, Türkiye'de optimize edilmiş bir satış ve servis ağı sağlamak için önümüzdeki aylarda faaliyetlerini daha da genişletecek.

  • DAF Servis ağı, Türkiye genelinde 16 Satış / Servis / TRP noktasını içerir ve iki ek atölye, Türkiye'deki tüm DAF ağını 18 nokta haline getirmekte.


Fotoğraf: TRP Servis Atölyesi SAMSUN

Samsun

 

 

Daha fazla bilgi için:

DAF Trucks Turkey
Pazarlama Bölümü
+90 216 227 53 33 / +90 216 227 53 48

DAF.TUR.Marketing@DAFTRUCKS.com