DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
New-Generation-DAF-Electric

Yeni Nesil DAF XD ve XF Electric

 

Tamamen elektrikli geleceğe hazır 

Avrupa'da giderek daha fazla belediye, gelecekte şehir içi yollarda yalnızca sıfır emisyonlu araçlara izin verileceğini duyuruyor. Sonuç olarak, tamamen elektrikli kamyonlar kentsel alanlarda faaliyet gösteren taşıma şirketleri için bir zorunluluk haline gelecek. Yeni Nesil DAF XD ve XF, yeni düzenlemeleri karşılamanızı ve daha sağlıklı şehirlere katkıda bulunmanızı sağlayan tamamen elektrikli PACCAR elektrikli güç aktarma sistemi ile donatılabilir. Verimli şarj sistemleri, sağlam elektrikli motorlar ve geniş bir coğrafi ürün yelpazesi sunan PACCAR elektrikli güç aktarma sistemleri tamamen test edilmiştir. Bu esnek, yüksek performanslı çözüm sayesinde kırsal bölgelerde dağıtım ve belediye uygulamaları için akülü elektrikli bir araç kurabilirsiniz.

 

En son teknoloji ürünü elektrikli motorlar

Gelişmiş DAF XD ve XF Elektrikli kamyonlar, 170 kW/230 hp - 350 kW/480 hp arasında çıkış sağlayan verimli ve güvenilir PACCAR EX-D1 ve PACCAR EX-D2 sabit mıknatıslı elektrikli motorlardan güç alır. Bu elektrikli araçları ihtiyaçlarınıza ve uygulamanıza mükemmel bir şekilde uyarlamak için bağlantılı 2 ila 5 ünite eksiksiz bir akü grubu serisi mevcuttur ve tek bir şarjla 500 kilometreden fazla menzilde "sıfır emisyon" sağlar. Sonuç olarak, optimum araç ve şarj planlaması sayesinde kamyonlar günde 1000 kilometrelik etkileyici bir tam elektrikli menzil bile elde edebilir.

DAF-XD-Electric-FAN-LHD-ghostview
Araç tipi e-Motor Motor çıkışı Tork Akü ünitesi sayısı Akü grubu çıkışı
DAF XD Electric PACCAR EX-D1 170 kW (230 hp) 930 Nm 2 ila 5 ünite 210 kWh - 525 kWh
DAF XD Electric PACCAR EX-D1 220 kW (300 hp) 930 Nm 3 ila 5 ünite 315 kWh - 525 kWh
DAF XD Electric PACCAR EX-D1 270 kW (370 hp) 930 Nm 3 ila 5 ünite 315 kWh - 525 kWh
DAF XD / XF Electric PACCAR EX-D2 270 kW (370 hp) 1370 Nm 3 ila 5 ünite 315 kWh - 525 kWh
DAF XD / XF Electric PACCAR EX-D2 310 kW (420 hp) 1370 Nm 4 veya 5 ünite 420 kWh veya 525 kWh
DAF XD / XF Electric PACCAR EX-D2 350 kW (480 hp) 1370 Nm 4 veya 5 ünite 420 kWh veya 525 kWh
 
New-Generation-DAF-Electric

Kasa yapımcısı dostu tasarım

Şasideki akülerin esnek ve modüler paketlemesi sayesinde Yeni Nesil DAF XD ve XF Electric, sektörde lider kasa yapım kolaylığı sunar. Akü grupları, aracın uygulamasına göre optimum şekilde ayarlanabilir ve örneğin yan yükleyici üstyapıları ve vinç ayakları için yeterli alan bırakır. 650 V e-PTO, sıcaklık kontrollü taşıma için elektrikli soğutma tesisatı veya elektro-hidrolik vinç gibi yardımcı ekipmanlara güç sağlamak için isteğe bağlı olarak mevcuttur. Bu, ayrı bir jeneratör ihtiyacını ortadan kaldırır.

 
New-Generation-DAF-Electric-XD

Hızlı DC şarj standardı, AC şarj isteğe bağlı

Yeni Nesil XD Electric ve XF Electric, 325 kW'a kadar güçlerle hızlı şarj edilebilir ve 3 üniteli akü grubunu kapasitesinin %0'ından %80'ine kadar 45 dakikadan kısa sürede şarj edebilir. En büyük akü grubu bile 2 saatten kısa sürede boştan %100'e kadar tam olarak şarj edilebilir.

İsteğe bağlı olarak, 22 kW'a kadar AC akım şarj etme kapasitesine sahip yerleşik bir şarj cihazı bulunur. Bu şarj cihazı, aracı uzak alanlarda bile çalıştırmak için en yüksek esnekliği sağlar.

Elektrikli sürüşe geçişiniz için destek

DAF bayiniz, sıfır emisyonlu elektrikli kamyonlara sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanız için gelişmiş rota simülasyon modellerine dayanan özel satış tavsiyeleriyle size destek olur. Dahası, yeni XD ve XF Electric kamyonlar için mükemmel şekilde ayarlanmış çok çeşitli birinci sınıf PACCAR Şarj cihazları ile işletim desteği sunar.

Kapsamlı seri, standart AC akımı kullanarak 50 kW'a kadar güç ve ultra hızlı DC şarj için 350 kW'a kadar güç sağlayan sabit şarj çözümleri içerir. Ayrıca, maksimum esneklik sağlayan mobil şarj cihazları da mevcuttur.

 
DAF-Electric-truck-and-charger

Şarj sistemleri

DAF, aküleriniz için doğru şarj sistemlerini seçmenize yardım etmeye hazırdır. Önde gelen tedarikçilerle yakın iş birliği içinde çalışırız. Çok çeşitli şarj istasyonları ve kapasiteler mevcuttur. Ayrıca sürücüleriniz için elektrikli kamyonunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmelerine yardımcı olacak özelleştirilmiş eğitimler geliştiririz. Bu, DAF'ın yalnızca en iyi kamyonları temin etmekten daha fazlasını nasıl yaptığına dair verilebilecek örneklerden sadece biridir.

Daha fazlasını okuyun
 
 
AR-app-visual

Yeni Nesil DAF kamyonunu artırılmış gerçeklik ile deneyimleyin

YouTube'da daha fazla bilgi edinin

Uygulamayı indirin

Uygulamayı, App Store'dan veya Google Play'den hemen indirin!

App Store Google Play