DAF, gizliliğinize saygı duyar. Tanımlama bilgilerini web sitesi işlevselliği, web sitemizle ilgili deneyiminizi geliştirme, sosyal medyayla entegrasyon kurma ve web sitemiz içinde ve dışında pazarlama faaliyetlerini hedeflemeye yardımcı olma gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Web sitemizi ziyaretinize devam ederek tanımlama bilgilerinin kullanımına izin vermiş olursunuz. Ancak tanımlama bilgileri tercihlerinizi özelleştirmek isterseniz aşağıdaki "Ayarları değiştir" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen Tanımlama Bilgisi Bildirimimizi ziyaret edin.
 

DAF Bayisinde çalışma

Yüksek teknoloji ekibimizin en iyi teknisyeni olmaya aday mısınız?   

Kamyonlarımız büyük talep görüyor. Kamyonlarımızla ilgilenecek yeni teknisyenlere olan ihtiyacımız da artıyor. Yüksek teknolojili bir ortamda yüksek tempoda çalışmayı seviyor ve müşterilerine destek olmak için gereken her şeyi yapan bir ekiple birlikte çalışmak istiyor musunuz? Taşımacılık sektöründe standardı belirleyen, en yeni teknolojilere sahip kamyonlarımız için değerli bir teknisyen olarak modern bir DAF bayisinde yerinizi alın.

DAF kariyer: Hemen başvurun
 
 

Neden bizi seçmelisiniz?

Neden daha az başarılı bir yerde çalışasınız ki? Bizi en iyi seçim yapan sadece DAF'ın modern taşımacılıkta lider olarak sahip olduğu itibar değil.

Teknisyenlerimiz bundan çok daha fazlasını elde ediyor.

 

DAF Bayisinde çalışma

DAF ile çalışırsanız enerji açısından verimli araçlarda öncü olan yenilikçi, dinamik bir grubun parçası olursunuz. DAF'ın Yeni Nesil kamyonlarının iki yıl üst üste (2022 ve 2023) International Truck of the Year ödünü kazanması mucize değil.

"Tam DAF'a göre" bir teknisyen misiniz? 

Aracın altındayken de ekranın karşısındayken de kendini iyi hisseden bir kamyon teknisyenisiniz. Motoru onarma, elektrik sorununu tanılama, aksesuar takma ve araçları teslimata hazırlama gibi işler yapıyorsunuz. Yaptığınız işle gurur duyuyorsunuz, sorunları çözüp müşterilerin mutlu olduğunu görmek size büyük bir keyif veriyor. Temiz, modern bir çalışma alanı, en yeni diagnostik sistemleri ve harika ekip arkadaşlarının olduğu güzel bir çalışma ortamı gibi her şeyin en iyisini bekliyorsunuz. Az önce sizi tanımladığımızı düşünüyorsanız siz de bizden birisiniz!  

 

 

Ödüllü bir ekipte yerinizi alın.

Lütfen benimle iletişime geçin. 

Adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı ve posta kodunuzu girin ve istediğiniz bayiyi seçin.
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.